Yasaman

غذاهایی غیر منتظره که روابط صمیمی بین زن و شوهر را بهبود می‌بخشند

غذاهایی برای روابط صمیمی بین زن و شوهر

به جز غذاهای دریایی و شکلات که از معروف‌ترین غداها برای تقویت روابط جنسی میان زوج‌ها هستند (ما هم برای موفقیت رابطه‌تان به شما پیشنهاد می‌کنیم از این غذاها مصرف کنید)؛ امروز توجه شما را به غذاهایی عجیب و غریب و نامتعارف دیگری که آثاری مشابه دارند (اگر اثرشان مضاعف نباشد) جلب می‌کنیم. می‌توانی با آن‌ها آشنا شده و با شریکت آن‌ها را مصرف کرده و از فوایدشان بهره ببری.

سیر: ممکن است فکر کنی که خوردن حتی یک حبه سیر می‌تواند شریک زندگیت را فرسخ‌ها از تو دور کند! اما کاملاً در اشتباهی؛ چون گرمای موجود در سیر، عاملی برای تقویت میل جنسی به خصوص در بانوان است. سیر حاوی ماده "آلیسین"، ماده‌ای شیمیایی است که باعث جریان یافتن خون به سمت اعضای تناسلی می‌گردد. توصیه می‌کنیم که سیر را به طور متعادل و از یکی دو ساعت قبل مصرف کرده و مواظب باشی تا دهانت خوب تمیز باشد و بوی سیر ندهد.

کرفس: اگر با شریکت رابطه جنسی نزدیک و صمیمانه‌ای می‌خواهی؛ کرفس راه حلی برای مشکل تو است؛ زیرا کرفس حاوی ماده "آندروسترون" بوده که همان هورمون مسئول تقویت میل جنسی در مردان است. به تو و همسرت توصیه می‌کنیم که کرفس را پیش از رفتن به تختخواب و به صورت خام مصرف کنید.

انجیر: بر مبنای منابع تاریخی؛ جای تعجب نیست که این میوه مورد علاقه کلئوپاترا ملکه مصر بوده است. چون علاوه بر این که طعم شیرینی دارد؛ اثرات مثبت دیگری نیز دارد، انجیر به زوجین کمک می‌کند تا رابطه جنسی طولانی‌تری داشته باشند. هم‌ چنین اسیدهای آمینه موجود در آن، شوق و اشتیاق طرفین را بیشتر می‌کند.

بادام: منبع بزرگی برای افزایش اسیدهای چرب در بدن است. این اسیدها مسؤول تولید هورمون‌های مهم برای تقویت روابط جنسی‌اند؛ به علاوه، بوی بادام نیز در تحریک جنسی زنان مؤثر است. پس عروس و داماد، بهتر است برای اطمینان از موفقیت در روابط جنسی‌شان، بادام را به شکل خام صرف کنند.

مطالب مرتبط

گالری عکس های لباس نامزدی جدید جهان به انتخاب "یاسمن"
عروسی

گالری عکس های لباس نامزدی جدید جهان به انتخاب "یاسمن"