Yasaman

عکس فرزند کایلی جنر رکورد اینستاگرم را شکاند!

عکس فرزند کایلی جنر رکورد اینستاگرم را شکاند

"کایلی جنر" که به تازگی خبر تولد فرزندش را، پس از یک دوره بارداری کاملاً خصوصی و به دور از رسانه‌ها، در اینستاگرم اعلام کرده بود، دوباره در این شبکه اجتماعی غوغا کرد. او روز گذشته تصویری از دختر نوزادش در اینستاگرم منتشر کرد که موفق شد رکورد این شبکه اجتماعی را بزند. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا با جزئیات بیشتر آشنا شوی.

"کایلی جنر" ۲۰ ساله، روز گذشته تصویری از دختر نوزادش در اینستاگرم منتشر کرد که برای اولین بار چهره او را نمایش می‌داد. علاوه بر نمایش چهره فرزندش، "کایلی جنر" نام او را هم منتشر کرد. او و Travis Scott دخترشان را "استورمی وبستر" Stormi Webster نامیده‌‌‌‌اند.

بیشتر بخوانید: "خبر به دنیا آمدن فرزند دختر کایلی جنر دوباره همه را شوکه کرد!"

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

درست پس از گذشت یک روز از انتشار این تصویر در اینستاگرم، رکورد تاریخ این شبکه اجتماعی شکسته شد. تصویر "استورمی" کوچک که انگشت مادرش را در دست گرفته، موفق به دریافت نزدیک به ۱۵ میلیون لایک و ۶۰۰ هزار کامنت شد.

در گذشته، رکورد بیشترین لایک در اینستاگرم، در تصاحب "بیانسه" Beyonce و برای تصویر اعلام بارداری خود بود که در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این تصویر که نشان‌دهنده بیانسه به صورت نشسته زیر طاقی از گل بود، توانست ۱۱ میلیون لایک به خود اختصاص بدهد.

"بارداری غیرمنتظره "کایلی جنر" دنیا را شوکه کرد!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن