Yasaman

علاقه‌مندان به تکنولوژی در انتظار iPhone 7

علاقه‌مندان به تکنولوژی در انتظار iPhone 7

چند روز پیش، شرکت بزرگ "اپل"، خبر از تولید و عرضه جدیدترین مدل گوشی خود یعنی iPhone 7 و +7 داد. خبری که چندی است ذهن علاقه‌مندان به تکنولوژی وبه خصوص طرفداران پر و پا قرص این برند مشهور را به خود مشغول کرده است. در این جا "یاسمن" تو را با مشخصات و خصوصیات این گوشی فوق‌العاده آشنا می‌کند.

حدود یک سالی است که از عرضه آخرین گوشی کارخانه "اپل" می‌گذرد.این گوشی که مدل آن ۶ و ۶+ نام دارد، اکنون به کلکسیون افتخارات گذشته اپل خواهد پیوست و جای خود را به آی-فون ۷‌ ،محصولی به مراتب برتر و پیشرفته‌تر خواهد داد.

شرکت "اپل" در کمپین تبلیغاتی خود برای این محصول، از مشخصاتی چون ضد آب بودن، دوربین به مراتب پیشرفته تر (دوربین ۱۲ مگاپیکسل - آی-فون ۷ و ۷+ دارای در دوربین هستند که کیفیت تصویر بالایی را تضمین می‌کنند.) و بلندگوهایی با کیفیت بالاتر و صدایی قوی‌تر خبر می‌دهد. مشخصاتی که قلب هر عاشق تکنولوژی را به تپش در می‌آورند!

"راهکارهایی برای کاهش مضرات ناشی از امواج موبایل" را این جا بخوانید.

دنیای تکنولوژی در انتظار iPhone 7

این مدل گوشی در پنج رنگ مختلف طلایی-صورتی، طلایی، نقره‌ای، سیاه و سیاه براق تولید می‌شود و برای سلیقه‌هایی متفاوت و متنوع، بسیار مناسب است. از پیشرفت‌های تکنولوژیک این گوشی می‌توان به پردازنده به مراتب قدرتمندتر، بلندگوهای استریو، طول عمر بیشتر باتری، وضوح نمایشگر بسیار و هم چنین قابلیت رومینگ بالای آن اشاره نمود.

شرکت "اپل" تاریخ ورود به بازار iPhone 7 و +iPhone 7 را روز ۱۶ سپتامبر اعلام کرده و از هم اکنون، متقاضیان و خریداران وسیله‌های تکنولوژیک جذاب، در انتظار و تلاش برای تهیه نوبت و خرید نخستین نسخه‌های این گوشی به سر می‌برند. حالا باید صبر کرد و دید که آیا "اپل" با ارایه این محصول جدید می‌تواند به سیطره خود بر دنیای گوشی‌های هوشمند ادامه بدهد یا این که رقبایش موفق خواهند شد تا گوی رقابت را از این شرکت بربایند.

بیشتر بخوانید: "سلفی گرفتن پوست تو را پیر می‌کند."

مطالب مرتبط

خلاقیت در عکاسی با استفاده از دوربین تلفن همراه هوشمند در خانه!
سبک زندگی

خلاقیت در عکاسی با استفاده از دوربین تلفن همراه هوشمند در خانه!