Yasaman

عطرهایی از خانوادۀ "گرلن" Guerlain

عطرهایی از خانوادۀ "گرلن" Guerlain

"گرلن" Guerlain با سابقۀ بیش از ۱۷۵ سال، یکی از قدیمی‌ترین کمپانی‌های عطرسازی است. برند "گرلن" همیشه از ترکیبات و مواد لوکس و کمیاب استفاده می‌کند. اکنون این مزون مشهور در سال ۲۰۱۵، دو عطر زنانۀ منحصر به فرد به نام‌های Le Bouquet de la Mariee و Le Plus Beau Jour de Ma Vie را ارائه داده است.

عطر Le Plus Beau Jour de Ma Vie با رایحۀ زنانه‌اش تداعی کنندۀ شروعی دوباره است؛ مخصوص صبح‌هایی که از نو آغاز می‌کنی و یا وقتی قرار است فصلی جدید در زندگی خود باز کنی.

اما عطر Le Bouquet de la Mariee در زبان فرانسه به معنی دسته گل عروس است که نشانگر عشق و قدرت و یاد آور خاطرات ناب یک روز به یادماندنی است.

مزون "گرلن" با طراحی این عطر در نظر داشته هدیه‌ای ویژه به عروس‌ها بدهد تا از آن‌ها در چنین روزی شخصیتی با وقار، باشکوه و در عین حال دوست داشتنی در ذهن همه به یادگار بگذارد. رایحۀ این عطر چنان جذاب و رمانتیک است که زیبایی یک عروس را دو چندان می‌کند. این عطر هم‌چون امضایی است که تا سالیان بعد یاد آور حضور پررنگ هر عروسی در شب بزرگ زندگیش خواهند بود. شیشۀ عطر در میان گل‌هایی سفید پوشیده شده تا زیبایی عروس را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد.

احساس زیبایی بیشتر با جدیدترین و خوش‌بوترین عطرهای زنانه را بخوانید.

گروه بویایی این عطرها از رایحۀ چوبی گل‌دار مشک‌دار تشکیل شده است که در نت ابتدایی آن‌ها بوی سنبل ختایی، مرکبات، فلفل قرمز به مشام می‌رسد. سپس، به مرور زمان در نت میانی ترکیباتی چون بادام، رز و شکوفه پرتقال احساس می‌شوند و در نهایت حضور مشک، نعناع هندی، بخور و وانیل، رایحۀ این عطر را به پایان می‌رسانند. رایحۀ بسیار دلنشین و رمانتیکی که این عطرها از خود تراوش می‌کنند، هم‌مانند یک دسته گل طبیعی تازه و با طراوت، حضورت را در مراسم خاص زندگیت جاودانه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: گام‌هایی برای حفظ رایحه معطر عروس در روز جشن عروسی

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل