Yasaman

قوانین سلطنتی که "مگان مارکل" باید در روز عروسی خود رعایت کند!

معرفی قوانین سلطنتی که "مگان مارکل" باید در روز عروسی خود رعایت کند!

وقتی که مگان مارکل روز شنبه در کلیسای سن جورج کاخ وینزو لندن به محراب می‌رود، به طور حتم زیباترین لباس را به تن خواهد داشت. این لباس و در کل ظاهر او باید در برگیرنده چندین رسم و سنت خانواده سلطنتی باشد که طی سال‌ها توسط هر نسل رعایت شده است. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا قوانین سلطنتی که "مگان مارکل" باید در روز عروسی خود رعایت کند را بخوانی.

پیراهن آستین بلند:

زمان انتخاب پیراهن عروسی،‌ از عروس‌های خانواده سلطنتی انتظار می‌رود تا مدلی محافظه‌کار و پوشیده انتخاب کنند. به همین دلیل، به صورت غیر رسمی قانونی وجود دارد که باید پیراهن عروسی سلطنتی آستین بلند داشته باشد.

وجود گل مورد در دسته گل عروس:

هر کدام از عروس‌های خانواده سلطنتی از زمان ملکه ویکتوریا، دسته‌ای از گل مورد را در روز عروسی خود به دست داشتند. ملکه الیزابت این کار را انجام داد. پرنسس دیانا و کیت میدلتون هم این گل را در دسته گل عروسی خود به همراه داشتند.

بیشتر بخوانید: "لباس‌های عروسی سلطنتی سراسر دنیا را ببین!"

تصویر گل مورد
گل مورد

زمانی که ملکه ویکتوریا با آلبرت ازدواج کرد،‌ مادر شوهرش به او بوته‌ای از این گل را هدیه داد و ویکتوریا هم آن را در باغ خانه‌اش کاشت. سال‌ها بعد که دخترش ازدواج کرد، ویکتوریا دسته‌ای از آن گل را به او داد. این سنت تا امروز به جا مانده است.

وجود تور در لباس عروس:

با وجود آنکه موارد استثنا هم وجود دارد، اما اکثر عروس‌های مشهور خانواده سلطنتی، پیراهن‌های توری یا پیراهن‌هایی که بخشی از آنها تور است را به تن کرده‌اند. در سال ۲۰۱۱، زمانی که کیت میدلتون ازدواج کرد، لباسی مشابه پیراهن گریس کلی پوشید در روز عروسی خود با پرنس موناکو به تن داشت.

عروس‌های سلطنتی شانه‌ها و سینه خود را نشان نمی‌دهند:

با این که پیراهن عروسی کیت میدلتون یقه هفتی عمیقی داشت، اما عروس‌های سلطنتی هیچ وقت شانه‌های خود را نمایش نداده و از نشان دادن سینه خود هم اجتناب می‌کنند.

نیم تاج روی سر:

اکثر عروس‌های سلطنتی انگلستان ظاهر عروس خود را با یک نیم تاج زیبای الماس تزئین کرده‌اند. پرنسس دیانا تاج الماس مشهور خانواده را به سر گذاشت. در سال ۲۰۱۱ هم ملکه تاج کارتیه مشهور خود را به کیت میدلتون قرض داد تا در مراسم عروسی خود با ویلیام به سر بگذارد.

"میراندا کر" مدل مشهور، بهترین لباس عروس دنیا از Dior را بر تن کرد!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس