Yasaman

طراحی ناخن با نقش آتش برای چهارشنبه‌سوری

طراحی ناخن جالب با نقش آتش برای چهارشنبه‌سوری

چهارشنبه سوری از رسوم قدیمی است که هر سال جشن گرفته می‌شود و البته آداب خاص خود را نیز دارد. اگر در صدد آماده شدن برای شرکت در مراسم چهارشنبه‌سوری امسال هستی، چه چیزی بهتر از این که از موضوع اصلی جشن، یعنی آتش در ظاهر خود استفاده کنی! ما اینجا دیزاین ناخن زیبایی با نقش آتش را به تو آموزش می‌دهیم تا چهارشنبه‌سوری خود را با آن به یاد ماندنی‌تر کنی!

این دیزاین جالب و جذاب که از طرح شعله‌های آتش الهام گرفته شده است، تو را برای شرکت در مراسم چهارشنبه‌سوری امسال آماده می‌کند!

برای اجرای این دیزاین ناخن آتشین، نیاز به سه رنگ لاک زرد، نارنجی و قرمز تیره داری. ابتدا یک لایه لاک ناخن بیس کوت زرد را روی ناخن‌هایت بزن و صبر کن تا خشک شود.

"ایده‌هایی برای طراحی ناخن ساده و شیک با اشکال مثلثی" را اینجا بخوانید.

سپس با استفاده از قلم‌موی طراحی ناخن، لاک اکریلیک نارنجی را از سمت لبه ناخن‌ها تا قسمت یک‌سوم بالایی آن‌ها بکش. سعی کن مانند تصویر کار را با ترسیم خطوط نارنجی درهم تمام کنی.

حالا باید سراغ لاک قرمز تیره بروی و با استفاده از قلم‌موی دیزاین ناخن، آن را در قسمت انتهای ناخن‌ها بزنی. سعی کن مانند تصویر، خطوط را در قسمت پایین پهن‌تر و در قسمت بالا نازک‌تر رسم کنی. به یاد داشته باش هر چه سایه روشن در طراحی تو بیشتر باشد، نقش آتش روی ناخن‌ها طبیعی‌تر و جذاب‌تر به نظر می رسد.

برای پایان دادن به کار، یک لایه لاک تاپ کوت بی‌رنگ و براق را روی ناخن‌ها بزن تا هم ظاهر آن‌ها را براق و هم دوام دیزاین ناخن خود را بیشتر کنی.

این دیزاین جالب با نقش آتش روی ناخن‌ها، طراحی دوست‌داشتنی و خاصی برای چهارشنبه‌سوری امسال خواهد بود و توجه همه را به خود جلب خواهد کرد. فقط دقت کن که رنگ‌ها را خوب در هم پخش کنی و از خلاقیت خودت نیز برای این کار بهره بگیری!

بیشتر بخوانید: "طراحی ناخن فرنچ آبی در عرض ۵ دقیقه!"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟