Yasaman

شیک ترین آرایش عروس ۲۰۱۷ با زمینه‌های رنگی مختلف

شیک ترین آرایش عروس ۲۰۱۷ با تونالیته‌های رنگی مختلف

برای این که با جدیدترین زمینه‌های رنگی و متدهای آرایشی سال ۲۰۱۷ برای عروس آشنا شوی، "یاسمن" جدیدترین و زیباترین نمونه‌ها را در اینجا به تو نشان می‌دهد. با دیدن این عکس‌ها از شیک ترین آرایش عروس ۲۰۱۷، می‌توانی در مراسم ازدواج خود طبق آخرین سبک‌ها آرایش کنی.

آرایش با زمینه صورتی

پایه و اساس این مدل آرایش که در تصویر بالا می‌بینی، استفاده از رنگ صورتی متالیک است. به آرایش زیبای چشم‌ها با خط چشم بنفش و سایه صورتی متالیک توجه کن.

"عکس های مدل آرایش عروس ۲۰۱۷ برای استایل جدید عروس خانم‌ها" را اینجا بخوانید.

شیک ترین آرایش عروس با سایه چشم اسموکی و رژ لب قرمز تیره

سایه چشم اسموکی با رژ لب قرمز تیره

همان طور که در عکس می‌بینی، استفاده از رژ لب مایع براق و متالیک قرمز تیره متمایل به جگری، باعث شده تمرکز بر لب‌ها در این سبک بیشتر شود.

شیک ترین آرایش عروس با زمینه صورتی براق

آرایش با زمینه صورتی براق

در این مدل آرایش، سایه چشم‌ها از تونالیته رنگی بنفش انتخاب شده و بقیه آرایش صورت عروس، زمینه صورتی براق دارد. برای لب‌ها هم از رژ لب مایع برای حجیم‌تر نشان دادن آن‌ها استفاده شده است. وجه تمایر این سبک، استفاده از خط چشم سفید برای پلک پایین است.

شیک ترین آرایش عروس با زمینه‌ اسموکی و رژ لب ارغوانی

آرایش اسموکی با رژ لب ارغوانی

این مدل آرایش بر استفاده از رنگ‌های قوی تأکید دارد. رژ لب به رنگ ارغوانی است که کمی تونالیته صورتی در آن به چشم می‌خورد. آرایش چشم‌ها هم برای هماهنگی با این رنگ، از نوع اسموکی انتخاب شده. همان طور که می‌بینی، خط چشم نقره‌ای پلک پایین بر جذابیت این آرایش صورت عروس افزوده است.

بیشتر بخوانید: "۱۵ نکته ضروری برای آرایش صورت عروس و ظاهری باشکوه در روز ازدواج!"

مطالب مرتبط

گالری عکس های لباس نامزدی جدید جهان به انتخاب "یاسمن"
عروسی

گالری عکس های لباس نامزدی جدید جهان به انتخاب "یاسمن"