Yasaman

انواع مدل جدید روسری از برند ایتالیایی "دولچه و گابانا" را در "یاسمن" ببین!

مدل جدید روسری از "دولچه و گابانا" با طرح گل رز
title

مدل جدید روسری با طرح گل رز

اگر به گل‌های رز لطیف و عطرآگین که در فصل بهار جذابیت خود را به رخ می‌کشند، علاقه داری، این مدل جدید روسری مخصوص تو است! گل‌های رز زیبا و لطیفی که در حاشیه خال‌خال زرشکی قرار دارند، تو را شیک و با طراوت نشان می‌دهد.

مدل جدید روسری از "دولچه و گابانا" با طرح آبی
title

مدل جدید روسری با طرح آبی

به عقیده ما، طراحی این مدل جدید روسری "دولچه و گابانا"، با الهام از باغ‌های جذاب و رنگارنگ اسپانیایی انجام شده است. طرح‌های هندسی دور گل‌های رز و جذاب، تنها یادآور یک باغ سحرآمیز بوده که آدم را افسون می‌کند.

مدل جدید روسری از "دولچه و گابانا" با طرح آناناس
title

مدل جدید روسری با طرح آناناس

اگر برای انتخاب طرح و مدل جدید روسری برای خودت، شک داری و نمی‌دانی از چه مدل‌هایی انتخاب کنی، این مقاله را از دست نده! "یاسمن" در این گالری انواع مدل جدید روسری را از مجموعه ۲۰۱۷ برند ایتالیایی و مشهور "دولچه و گابانا" را به تو نشان می‌دهد.

مدل جدید روسری از "دولچه و گابانا" با طرح پاستا
title

مدل جدید روسری با طرح پاستا

"دولچه و گابانا" در این مدل جدید روسری زیبا، توانسته ایتالیایی‌ترین طراحی ممکن را انجام دهد! ایده داشتن یک مدل جدید روسری با طرح پاستا و اسپاگتی، در نوع خودش خیلی جذاب و هیجان‌انگیز است!

مدل جدید روسری از "دولچه و گابانا" با گل‌های ریز
title

مدل جدید روسری با گل‌های ریز

مدل روسری آبی که شبیه به باغ گل بود را به خاطر می‌آوری؟ "دولچه و گابانا" موفق شده با طراحی این مدل جدید روسری گلی، درهای دیگری از این باغ شگفت‌انگیز را به روی ما بگشاید. در این بخش از باغ، گل‌ها ریزتر و به رنگ‌های قرمز و بنفش هستند.

مدل جدید روسری راه‌راه از "دولچه و گابانا"
title

مدل جدید روسری راه‌راه

چرا روسری راه‌راه سفید و مشکی خودمان را با اضافه کردن یک عنصر تابستانی و تازه، تبدیل به یک مدل جدید روسری شگفت‌انگیز نکنیم؟ این مدل جدید روسری از "دولچه و گابانا"، در عین وقار و جذابیت، سرزنده و تازه هم هست!

اگر برای انتخاب طرح و مدل جدید روسری برای خودت، شک داری و نمی‌دانی از چه مدل‌هایی انتخاب کنی، این مقاله را از دست نده! "یاسمن" در این گالری انواع مدل جدید روسری را از مجموعه ۲۰۱۷ برند ایتالیایی و مشهور "دولچه و گابانا" به تو نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: "نحوه بستن شال و روسری بزرگ نخی برای استایل‌های ساده و شیک"

با ایده گرفتن یا انتخاب از میان این چند مدل جدید روسری ایتالیایی، می‌توانی به‌روز و مدرن باشی. این روسری‌ها اغلب ابریشمی بوده و منقش به طرح‌های جذاب الهام گرفته از طبیعت با حس و حال ایتالیایی است. اگر شیک‌پوشی به سبک ایتالیایی را دوست داری و می‌خواهی در روزهای گرم تابستانی، مانند خانم‌های شیک ایتالیا، در شهر قدم بزنی، این چند مدل جدید روسری را از دست نده!

"مدل شال و روسری مجلسی برای بهار از برندهای خارجی" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن