Yasaman

زیباترین لباس شب زنانه که بیشتر ستاره‌ها به تن کرده‌اند!

زیباترین مدل لباس شب زنانه که بیشتر ستاره‌ها به تن کرده‌اند!

شاید برایت جالب باشد که بدانی ستاره‌ها بیشتر به کدام پیراهن زنانه علاقه نشان داده‌اند و چه مدل لباسی را بیشتر می‌پسندند. یکی از این انواع لباس شب زنانه که بیشتر ستاره‌ها به تن کرده‌اند، پیراهنی با نام Jackie-O Belted از مزون Black Halo است.

این لباس شب زنانه از برند Black Halo انتخاب ستاره‌هایی چون "بلیک لایولی" Blake Lively، "کیم کارداشیان" Kim Kardashian و "مگان مارکل" Meghan Markle در مراسم مختلف بوده است.

در ادامه، به چند ستاره مشهور که این مدل لباس شب زنانه محبوب را در موقعیت‌های مختلف و حتی در فیلم‌های سینمایی به تن کرده‌اند، اشاره می‌کنیم.

چندی پیش، "پرنس هری" و "مگان مارکل" در نشست سران مشترک کشورهای مشترک‌المنافع حاضر شدند؛ در حالی که "مگان"، مانند همیشه، این بار در لباس شب زنانه مشکی Black Halo زیبا و شیک می‌درخشید.

او این لباس را با یک جفت کفش پاشنه بلند مخمل مشکی از برند Aquazzura، کیف دوشی مخمل و جیر جدید Gucci و یک جفت گوشواره الماس ست کرده بود.

لباس شب زنانه Jackie-O Belted از مزون Black Halo پیراهنی کلاسیک است که در رنگ‌های متنوع طراحی شده و سال‌ها لباس ستاره‌های مشهور روی فرش قرمز بوده است.

"لباس های دخترانه مجلسی کوتاه گلدار بهاری" را اینجا بخوانید.

"مگان مارکل" Meghan Markle در نمونه مشکی لباس شب زنانه Black Halo

در تصویر بالا سمت راست می‌توانی "بلیک لایولی" Blake Lively را در سال ۲۰۰۷ در نمونه سفید لباس شب زنانه Black Halo و "مگان مارکل" Meghan Markle را در نمونه مشکی آن ببینی.

Tyra Banks در سال ۲۰۰۹ در مدل لباس شب زنانه Black Halo

این هم از "کیم کارداشیان" در مدل سفید رنگ این لباس که آن را در سال ۲۰۰۷ در مراسم سالگرد مجله The 944 در لس آنجلس به تن کرده بود. در سمت چپ نیز شاهد تصویر Tyra Banks در مراسم سالگرد "نیویورک تایمز" در شهر نیویورک در سال ۲۰۰۹ هستی.

"اسکارلت جوهانسون" Scarlett Johansson در لباس شب زنانه از Black Halo

"کاترین هیگل" Katherine Heigl (تصویر سمت چپ) نیز از چهره‌هایی است که نمونه آبی رنگ این لباس شب زنانه از Black Halo را در سال ۲۰۰۸ در مراسمی در لس آنجلس انتخاب کرده است.

در پایان باید بگوییم که این مدل لباس شب زنانه را بسیاری از ستاره‌ها در فیلم‌های سینمایی مختلفی به تن کرده‌اند؛ برای مثال، "اسکارلت جوهانسون" Scarlett Johansson در فیلم "مرد آهنین ۲".

این لباس شب زنانه نمادین بر تن چهره‌هایی چون "بریتنی اسپیرز" ‌Britney Spears، "لیزا رینا"Lisa Rinna، "کلی ریپا" Kelly Ripa و "کلی کلارکسون" Kelly Clarkson نیز دیده شده است.

بیشتر بخوانید: "لباس مجلسی زنانه جدید از مجموعه بهار مزون Jasmine"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن