Yasaman

انواع مدل شینیون موی فر برای موهای کوتاه و بلند

مدل شینیون موی فر برای موهای کوتاه و بلند: شینیون ساده در پشت سر با زلف‌های دو طرف

خانم‌هایی که موهای فر دارند، اغلب گلایه می‌کنند که نمی‌توانند مدل موی مناسب و دلخواه خود را پیدا کنند و همیشه مجبور می‌شوند تنها مدل‌های ساده و یکنواخت را تجربه کنند. اگر هم بخواهند مدل‌های شیک و زیبا را انتخاب کنند، مجبور به صاف کردن موها و استفاده از اتوی مو هستند که در درازمدت به موها آسیب می‌زند.

"یاسمن" حق را به تو می‌دهد! اما سورپرایزی هم برای خانم‌هایی که موهای فر دارند، دارد: مدل‌های جدید و شیک شینیون موی فر مناسب موهای بلند و کوتاه. بنابراین، با این پیشنهادها دیگر بهانه‌ای برای گلایه نخواهی داشت! انواع مدل‌های شینیون موی فر را در ادامه ببین.

شینیون ساده در پشت سر با زلف‌های دو طرف مدل زیبایی که در تصویر بالا می‌بینی، بسیار ساده و مناسب موهای کوتاه است و نیازی به صاف کردن موها هم ندارد. در جلوی سر هم می‌توان از تل ظریفی برای تزئین موها استفاده کرد. در ضمن، حتی عروس خانم‌ها هم می‌توانند این مدل را انتخاب کنند.

"بافت جلوی مو به صورت شیک و ساده برای مراسم و مناسبت‌ها" را اینجا بخوانید.

مدل شینیون موی فر برای موهای کوتاه و بلند: شینیون بالای سر با ریشه موهای صاف

شینیون بالای سر با ریشه موهای صاف این شینیون نیاز دارد به این که موها را از قسمت ریشه صاف کنی؛ بنابراین، همیشه نباید از آن استفاده کنی.

مدل شینیون موی فر برای موهای کوتاه و بلند: گره شینیون ساده پشت سر با جلوی موی یکطرفه

گره شینیون ساده پشت سر با جلوی موی یکطرفه این مدل مناسب خانم‌هایی است که موهایشان فر ریز ندارد.

مدل شینیون موی فر برای موهای کوتاه و بلند: شینیون پایین سر با اکسسوری گل یکطرفه

شینیون پایین سر با اکسسوری گل یکطرفه در این مدل شینیون، موها نیاز به هیچ گونه آرایش اضافه‌ای ندارند. قسمت جلوی موها را هم می‌توان با چند زلف کوتاه آراست.

بیشتر بخوانید: "مدل رنگ مو ۲۰۱۶ بر اساس آخرین مد روز دنیا"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟