Yasaman

خصوصیات متولدین مهر ماه چیست؟

خصوصیات متولدین مهر ماه را بهتر بشناسید

از میان مهمترین خصوصیات متولدین ماه مهر می‌توان به مهربانی، آرامش، دوستدار زیبایی، یکرنگی و صلح بودن آنها اشاره کرد. با ما همراه شو تا با خصوصیات متولدین این ماه و شخصیت آنها بیشتر آشنا شوی.

خصوصیات مثبت: زیرکی: متولدین ماه مهر در انجام دادن کارها و به اتمام رساندن آنها استاد هستند! آنها استعداد بسیاری در به کار گرفتن دیگران و احساساتشان دارند، البته بدون این که قصد هیچ گونه سوءاستفاده‌ای داشته باشند. باید بدانید که این خاصیت شخصیتی آنها از روی حیله و تزویر نیست.

احساسی بودن: متولدین ماه مهر تحت تاثیر سیاره ناهید یا ونوس قرار دارند و به طور معمول، انسان‌هایی به شدت احساسی محسوب می‌شوند. هر کاری که در زندگی خود انجام می‌دهند، از روی احساساتشان است.

درباره "خصوصیات متولدین مرداد ماه" بیشتر بدانید.

جذاب بودن: متولدین ماه مهر معمولاً بسیار خوش صحبت بوده و در انتخاب موضوع صحبت سرگرم کننده و جالب، ید طولایی دارند. این موضوع باعث می‌شود که افراد از مصاحبت با متولدین مهر ماه، لذت فراوانی ببرند.

عدالت: از مهمترین خصوصیات متولدین ماه مهر می‌توان به عدالت و انصاف آنها اشاره نمود. ممکن است که برای خروج از یک مشکل به روش‌های مختلفی متوسل شوند، اما هرگز به استفاده از روش‌های غیراخلاقی و ناجوانمردانه روی نمی‌آورند.

سیاست داشتن: متولدین ماه مهر به سیاست داشتن مشهور بوده و دارای قابلیت بالا و صبر زیادی برای شنیدن نقطه نظرات مختلف از دیگران هستند.

تعادل داشتن: ترازو، معمولا به زیاده روی رو نمی‌آورد و بیشتر در جستجوی تعادل است. بدین گونه رعایت حال همه را کرده و در هر شرایط و مشکلی، تعادل را حفظ می‌کند.

خصوصیات منفی: سطحی بودن: متولد ماه مهر، می‌تواند به راحتی تحت تاثیر زیبایی سطحی قرار بگیرد، تا حدی که دیگر توجهی به زیبایی درون دیگران نداشته باشد.

"خصوصیات متولدین شهریور چیست؟" را اینجا بخوانید.

غیر قابل اعتماد بودن: متولدین ماه مهر می‌توانند به راحتی و تحت تاثیر حرف دیگران، ذهن خود را تغییر دهند، به همین دلیل معمولاً نمی‌شود روی حرف آنها حساب باز کرد.

بی‌قیدی: با این که بیشتر متولدین ماه مهر دارای انرژی زیاد بوده و از فعالیت زیادی برخوردارند، با این حال، می‌توانند بعضی اوقات بسیار سهل‌انگار و آسان‌گیر باشند. این به معنای تنبل بودن آنها نیست، بلکه به این معنا است که سعی در جلوگیری از احساساتی شدن و یا مقابله با استرس خود دارند.

نداشتن قابلیت تصمیم‌گیری: یکی از مشکل‌ترین کارها برای متولد ماه مهر، گرفتن یک تصمیم است! هنگامی که آنها در مقابل دو انتخاب قرار داشته باشند، به سختی می‌توانند تصمیم متناسب با شرایط خود را بگیرند.

خودخواهی:‌ از آنجایی که متولدین ماه مهر به راحتی و آرامش مادی خود اهمیت زیادی می‌دهند، هزینه زیادی را صرف خرید اشیاء لوکس و غیر لازم و همچنین به دست آوردن رفاه مادی گرانقیمت می‌نمایند.

بیشتر بخوانید: "شناخت بیشتر خصوصیات شخصیتی متولدین ماه‌های سال در طالع بینی ماه‌ها"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن