Yasaman

نامزدی "شاهزاده هری" با "مگان مرکل" هنرپیشه آمریکایی

نامزدی "مگان مرکل" هنرپیشه آمریکایی با "شاهزاده هری"

شاهزاده هری انگلستان با هنرپیشه آمریکایی، "مگان مرکل" نامزد کرده است و قرار است مراسم عروسی خود را در بهار ۲۰۱۸ برگزار کنند. این خبر دیروز صبح توسط کاخ و خانواده سلطنتی اعلام شد. درادامه با "یاسمن" جزئیات این خبر را بخوان!

شاهزاده هری ۳۳ ساله بوده و پنجمین نفر پشت سر تاج و حکومت است. او به تازگی با "مگان مرکل" ۳۶ ساله نامزد کرده که در کالیفرنیا آمریکا به دنیا آمده و بزرگ شده است.

بیشتر بخوانید: "دانشجوی پزشکی هندی ملکه زیبایی جهان شد!"

این زوج در خانه شاهزاده هری با دو اتاق خواب، به نام کلبه ناتینگهام زندگی خواهند کرد. این کلبه در محوطه کاخ کنزینگتون در لندن واقع شده است. طبق اعلام کاخ باکینگهام، این زوج در ابتدای ماه نوامبر گذشته نامزد کرده‌اند.

اعلام این نامزدی توسط پدر شاهزاده هری، شاهزاده چارلز، شاهزاده ویلز و مادرش، ملکه الیزابت دوم انجام شد. همچنین در این اعلامیه نوشته شده که شاهزاده هری رضایت خانواده "مگان مرکل" را هم جذب کرده است.

مادر "مگان مرکل" آفریقایی‌-آمریکایی بوده و پدر او سفیدپوست است. او قبلاً یک بار طلاق گرفته ولی از ازدواج قبلی خود فرزندی ندارد.

این زوج قرار است در ماه مارس ۲۰۱۸ عروسی باشکوه خود را برگزار کنند. همچنین کاخ باکینگهام اعلام کرده که اخبار تکمیلی مربوط به این ازدواج را متعاقباً اعلام خواهد کرد.

"سوسن رشیدی دختر عشایر که قهرمان کیک بوکسینگ ایران است" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن