Yasaman

آرایش صورت ملایم و جذاب برای داشتن ظاهری مدرن مطابق آخرین سبک آرایشی ۲۰۱۷

روش ساده آرایش صورت ملایم و جذاب مطابق سبک آرایشی سال 2017 برای تجربه ظاهری مدرن

برخی خانم‌ها طرفدار سادگی هستند و دوست دارند همه جا ساده، ولی زیبا و شیک ظاهر شوند. اگر تو هم همین عقیده را داری، با "یاسمن" روش آرایش صورت ملایم و جذاب را یاد بگیر تا هم همه جا بتوانی از آن استفاده کنی و هم آراستگی ظاهری‌ات، ساده و بدون نقص، ولی جذاب باشد!

آرایش صورت ملایم و جذاب رمز و رازهایی دارد که "یاسمن" در اینجا آن‌ها را با تو خانم زیباروی ایرانی در میان می‌گذارد! هر یک از ما خانم‌ها در واقع، یک هنرمند هستیم و هنگامی که موضوع آرایش به میان می‌آید، فرصتی نامحدود برای ارائه خلاقیت داریم! ما نکته‌های مهم را به تو می‌گوییم و ادامه کار را به مهارت و خلاقیت خودت می‌سپاریم!

آرایش صورت بدون افراط و با چاشنی سادگی همان طور که می‌دانی، در سال ۲۰۱۷ تأکید بر سادگی است. برای این که آرایش صورت ملایم و جذاب را تجربه کنی، باید به نکته‌های زیر توجه کنی.

ابتدا باید پوست خود را با لایه‌ای مرطوب‌کننده بپوشانی و از ضدآفتاب سبک استفاده کنی. اگر می‌خواهی نقص‌های پوست خود را بپوشانی، می‌توانی از کرم پودری مات و نه براق و بسیار سبک استفاده کنی. رنگ کرم پودر را هماهنگ با رنگ پوست خود یا در نهایت، یک درجه روشن‌تر از آن انتخاب کن.

"جدیدترین مدل آرایش صورت ۲۰۱۷ از به روزترین آرایشگران جهان" را اینجا بخوانید.

آرایش لب‌ها بخشی انکارناپذیر از آرایش صورت است؛ اما برای این که سادگی را نشان دهی، بهتر است از رژ لب‌های ملایم و مات بدون خط لب استفاده کنی. رژلب‌های مات و ملایم گوشتی، هلویی و صورتی چرک برای پوست‌های سبزه عالی هستند. اگر پوست روشن‌تری داری، می‌توانی تونالیته‌های رنگی روشن‌تر با سایه قرمز، صورتی، نارنجی و مسی را انتخاب کنی.

سایه چشم تو می‌تواند از انواع سایه‌های مات و با رنگ ملایم بژ، خاکستری یا قهوه‌ای باشد. اگر قصد داری خط چشم بکشی، پیشنهاد ما به تو کشیدن خط چشم مشکی نازک با دنباله‌ای بسیار کوتاه یا بدون دنباله با استفاده از خط چشم ماژیکی است. کمی ریمل برای حالت دادن به مژه‌ها توصیه می‌شود؛ اما نباید مقدار آن بیش از حد شود.

رژگونه خود را هم از نوع مات انتخاب کن. دست تو برای انتخاب بین رنگ‌های صورتی، هلویی و جگری باز است؛ اما باز هم تأکید می‌کنیم که رنگ باید ملایم باشد.

در پایان کار، ابروها را فراموش نکن. اگر مدل ابروهایت را دوست داری، تنها با شانه زدن آن‌ها را مرتب کن. اگر هم می‌خواهی آن‌ها را پر نشان دهی یا مدلشان را عوض کنی، از مداد ابرو یا سایه ابرویی با رنگ ملایم متناسب با رنگ موهای ابروی خود استفاده کن. دقت داشته باش که هرگز نباید بیش از حد ابروها را پررنگ یا ضخیم کنی. طبیعی بودن از هر چیزی مهم‌تر است!

بیشتر بخوانید: "رژ لب صورتی: رنگ محبوب خانم‌ها و همه آنچه که باید در آرایش خود با آن ست کنی!"

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها