Yasaman

زیباترین لباس‌های عروسی آستین دانتلی ستارگان در سال ۲۰۱۵

 لباس‌های عروسی ستارگان در سال ۲۰۱۵

در سری "یاسمن یادآوری می‌کند" و پس از اشاره به مشهورترین ستارگانی که امسال با دنیای تجرد خداحافظی کرده و وارد زندگی مشترک با همسرشان شده‌اند، وقت این رسیده که به لباس‌های این ستارگان بپردازیم.

از آن جایی که در سال جاری بیشتر این افراد مشهور به منظور جلوگیری از انتشار عکس‌های خصوصی خود، جشن‌های عروسی‌شان را به صورت کاملاً خصوصی و سری برگزار کرده‌اند، نسبتاً کمتر از گذشته شاهد تصاویری از لباس‌های عروسی آن‌ها بوده‌ایم.

لازم به ذکر است که در طراحی این لباس‌های سفید عروسی عنصر مشترکی که به چشم می‌خورد، آستین‌های بلند و به خصوص آستین‌های دانتل است.

این مدل لباس که از چند سال پیش با دوشس کمبریج "کیت میدلتون" به صحنه بازگشته است، با موفقیت خود نه تنها به یکی از مدل‌های همیشه حاضر در هفته‌های هوت کور و رویدادهای مد عروسی تبدیل شده است، بلکه اخیراً در میان ستارگان عروس نیز طرفداران فراوانی به دست آورده است.

 لباس‌های عروسی ستارگان در سال ۲۰۱۵

اکنون از "نیکی هیلتون" آغاز می‌کنیم که با انتخاب لباس سفیدی از "والنتینو" تحسین بسیاری را برانگیخته و شبیه به شاهزاده‌ای در جشن عروسی‌‌اش شده بود. لباس او با پارچه‌ای لوکس و باشکوه، دنبالۀ دامن و آستین‌های بلند دانتل مشخص شده بود. البته این فقط نیکی نبود که با لباس "والنتینو" ظاهر می‌شد، بلکه شاهزاده "بئاتریس" همسر "پیر کاسیراگی"، پسر "کارولین" شاهزاده موناکو نیز با لباس‌های عروسی "والنتینو" درخشید. البته او برای اجرای مراسم در کلیسا لباسی از "جورجو آرمانی" را انتخاب کرده بود.

 لباس‌های عروسی ستارگان در سال ۲۰۱۵

ستاره گروه موسیقی "اسپایس گرلز" "گری هالیول" نیز لباس خود را که آستین‌های‌ آن تا آرنج‌ها می‌رسید را از Phillipa Lay انتخاب کرده بود. او برخلاف انتظارات با ظاهری کلاسیک ظاهر شد.

 لباس‌های عروسی ستارگان در سال ۲۰۱۵

اما جشن ازدواجی که یادآور داستان رمانتیک و زیبای سیندرلا بود، نصیب شاهزاده فیلیپ و شاهزاده خانم صوفیا از خانواده سلطنتی سوئد شد. عروس برای این مناسبت لباسی با آستین دانتل از Ida Sjöstedt را انتخاب کرده بود که بسیار شبیه به لباس سفید "کیت میدلتون" بود.

 لباس‌های عروسی ستارگان در سال ۲۰۱۵

در پایان نیز از لباس عروسی ستاره مشهور "آلیسون ویلیامز" یاد می‌کنیم که با آستین‌های بلند دانتل و با طراحی "اسکار دی لارنتا" تحسین بسیاری را برانگیخت.

مطالب مرتبط

جدیدترین مدل‌های لباس عروس 2017 از مزون عروس Eddy K
عروسی

جدیدترین مدل‌های لباس عروس 2017 از مزون عروس Eddy K