Yasaman

برای سفيد كردن زير ناخن چه راه‌هایی وجود دارد؟

برای سفيد كردن زير ناخن چه روش‌هایی وجود دارد؟

سفید کردن زیر ناخن ممکن است کمی سخت باشد؛ چون ناخن‌ها به آسانی تغییر رنگ می‌دهند و به سختی دوباره سفید می‌شوند. برای داشتن ناخن‌های سفید و تمیز، روش‌هایی طبیعی و بدون ضرر وجود دارد که ما در اینجا آن‌ها را به تو معرفی می‌کنیم.

اگر دوست داری روش‌های صد درصد مؤثر سفيد كردن زير ناخن را یاد بگیری، با ما همراه باش.

"برای مراقبت از ناخن چه کارهایی می‌توان کرد؟" را اینجا بخوانید.

۱. آب لیمو: یک روش خانگی فوق‌العاده آسان برای سفيد كردن زير ناخن این است که ناخن‌ها را در آب لیمو خیس کنی. برای این کار، آب دو لیمو را در کاسه کوچکی بریز و انگشتان خود را تقریباً به مدت ۱۰ دقیقه در آن قرار بده. سپس دست‌هایت را با آب گرم بشوی و از کرم مرطوب‌کننده استفاده کن.

۲. جوش شیرین: جوش شیرین کاربردهای زیادی در زیبایی دارد؛ از جمله این که برای سفيد كردن زير ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این کار، دو قاشق چایخوری جوش شیرین را با مقداری آب گرم مخلوط کن و آن را روی ناخن‌هایت بمال. مطمئن شو که این محلول زیر ناخن‌ها رفته است. ۵ دقیقه صبر کن؛ سپس ناخن‌هایت را بشوی.

۳. خمیر دندان: یکی دیگر از راه‌های عالی برای سفيد كردن زير ناخن این است که به آرامی نوک انگشتان خود و زیر ناخن‌ها را با مسواک نرم به خمیر دندان آغشته کنی. برای سفيد كردن زير ناخن به طور کامل، خمیر دندان را برای ۳ دقیقه روی ناخن‌ها بگذار؛ سپس دست‌ها را با آب گرم بشوی.

۴. سرکه سفید: می‌توانی برای سفيد كردن زير ناخن از سرکه سفید استفاده کنی. یک قاشق غذاخوری سرکه سفید را با یک فنجان کوچک آب مخلوط کن و ناخن‌های خود را برای ۵ دقیقه در آن قرار بده. فراموش نکن که پس از شستن دست‌ها، روی آن‌ها کرم مرطوب‌کننده بمالی.

۵. صابون و آب: نیازی به گفتن نیست که استفاده از صابون و آب یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای سفيد كردن زير ناخن است. برای گرفتن بهترین نتیجه، حتماً با استفاده از برس ناخن، صابون و آب را به آرامی زیر ناخن‌های خود بمال.

بیشتر بخوانید: "برای سفت شدن ناخن چه کار کنیم؟"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟