Yasaman

تکنیک‌هایی برای بزرگ کردن چشم با استفاده از آرایش!

معرفی تکنیک‌هایی برای بزرگ کردن چشم با استفاده از آرایش!

چشم‌های درشت‌تر معمولاً چهره را سرحال و جوان نشان می‌دهند. اگر تو احساس می‌کنی چشم‌هایت ریز هستند و دوست داری آنها را درشت‌تر کنی، این مطلب به تو کمک بسیاری خواهد کرد. در ادامه "یاسمن" تکنیک‌هایی برای بزرگ کردن چشم با استفاده از آرایش را معرفی می‌کند که با استفاده از آنها می‌توانی زیبایی چهره خود را چندین برابر کنی.

۱. استفاده از سایه چشم براق در گوشه درونی چشم!

با استفاده از هایلایتر یا سایه چشم براق، گوشه درونی چشم خود را بپوشان. این تکنیک می‌تواند ظاهر آرایش تو را بهتر کرده و چهره تو را سرحال‌تر نشان بدهد.

بیشتر بخوانید: "این روش استفاده از هایلایتر، چشم‌های تو را شاداب و سرحال نشان می‌دهد!"

۲. چروک پلک را کانتور کن!

کانتور کردن چروک پلک بالا، توهم چشم‌های عمیق‌تری را ایجاد می‌کند که در عوض آنها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. با استفاده از یک سایه چشم مات قهوه‌ای از گوشه بیرونی پلک تا روی خط چروک پلک را بپوشان.

۳. در استفاده از ریمل خسیس نباش!

داشتن یک ریمل خوب در چنته لوازم آرایشی می‌تواند چشم‌ها را بزرگتر کند. بهتر است از ریمل‌هایی استفاده کنی که برس آنها باعث بلند شدن مژه‌ها می‌شود. پس از زدن یک لایه ریمل، اجازه بده تا خشک شود و سپس لایه‌های بیشتری را روی آن بزن!

۴. قدرت مداد چشم رنگ پوست!

با استفاده از یک مداد چشم رنگ پوست می‌توانی به سادگی چشم‌های خود را بزرگ‌تر نشان بدهی! برای این کار کافی است تا با استفاده از مداد چشم رنگ پوست، روی خط اشک پلک پایین را بپوشانی.

۵. مژه‌هایت را فر کن!

اگر چشم‌های بزرگ می‌خواهی، بهتر است حتماً از فرمژه استفاده کنی. پیش از استفاده از فرمژه، آن را با کمک سشوار کمی گرم کن و بعد از چک کردن دمای آن، مژه‌هایت را از ریشه فر کن!

"۸ گام برای آموزش سایه چشم دودی" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد