Yasaman

روش‌های استفاده از مداد چشم سفید برای آرایش جذاب!

معرفی روش‌های استفاده از مداد چشم سفید برای آرایش جذاب!

حتماً تو هم در کیف لوازم آرایش خود یک مداد چشم سفید داری ولی نمی‌دانی دقیقاً به چه منظوری از آن استفاده کنی! پس حتماً این مطلب را بخوان! در ادامه می‌خواهیم به تو روش‌هایی ساده برای استفاده از مداد چشم سفید برای زیبایی و جذابیت بیشتر آرایشت معرفی کنیم. با خواندن این مطلب می‌توانی کیفیت آرایش خود را به مراتب بالاتر برد و جذابیت خود را چندین برابر کنی.

۱. پوشاندن خط درون چشم‌ها!

برای پوشاندن خط درون چشم‌هایت می‌توانی از مداد چشم سفید استفاده کنی و با این کار به سرعت چشم‌هایت را بزرگتر نشان خواهی داد. دلیل آن هم این است که یک خط سفید درون چشم‌هایت می‌تواند آنها را بزرگ‌تر نشان بدهد.

بیشتر بخوانید: "روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد"

۲. روی گوشه درونی پلک‌ها!

از مداد چشم سفید برای پوشاندن گوشه درونی چشم‌هایت استفاده کن تا حالت خستگی و بی‌حالی چشم‌هایت را از بین ببری. اگر اولین باری است که می‌خواهی از یک مداد چشم سفید برای گوشه درونی چشم‌ها استفاده کنی، سعی کن با آن روی گوشه درونی پلک‌هایت خطی به شکل ۷ بکشی.

۳. درخشش سایه چشم‌ها!

از مداد چشم سفید برای پوشاندن پلک بالای چشم خود استفاده کن. سپس با استفاده از یک برس سایه چشم محکم یا نوک انگشتان خود، این مداد چشم را روی پلکت پخش کن. حالا نوبت به زدن سایه چشم براق مورد علاقه‌ات می‌رسد. با زدن سایه چشم روی زمینه مداد چشم سفید، رنگ آن را برجسته‌تر می‌شود.

۴. برای بالا بردن ابروها!

می‌توانی برای بالا بردن ابروهایت از مداد چشم سفید استفاده کنی. تنها کافی است تا با این مداد، دور ابروهایت را بکشی تا باعث بیشتر به چشم آنها شوی. همچنین می‌توانی آن را زیر انحنای هشتی شکل ابروهایت هم بکشی.

۵. برای برجسته کردن لب‌ها!

مداد چشم سفید را روی قسمت بالا و روی قوس لب بالا بکش تا آن را هایلایت کرده و وهم لب‌های بزرگ و برجسته را ایجاد کنی. برای آنکه این تکنیک را به روش صحیح به کار ببری، بهتر است مداد چشم را به خوبی محو کنی تا حالتی طبیعی پیدا کند.

"با گرایش‌های پرطرفدار آرایش برای بهار و تابستان ۲۰۱۸ آشنا شو!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد