Yasaman

روشی آسان برای درمان موخوره و خشکی مو با استفاده از یک ترکیب خانگی و طبیعی!

روشی آسان برای درمان موخوره و خشکی مو با کمک یک ترکیب خانگی

آیا موهای خشکی داری و از موخوره شدن آنها در عذابی؟ عوض کردن شامپو و نرم کننده هم به تو جواب نمی‌دهد؟ امروز می‌توانی با "یاسمن" طرز تهیه یک ترکیب خانگی و موثر را بیاموزی و با کمک آن از شر مشکل موخوره آزاد شوی. روش تهیه این ترکیب بسیار آسان بوده و دارای تاثیر زیادی در درمان موخوره و خشکی مو است.

به عقیده متخصصان زیبایی، روغن‌های امگا ۳ و امگا ۶ موجود در روغن ماهی، می‌توانند درمان بسیار موثری برای مشکل خشکی مو و موخوره باشند.

برای ساخت ترکیب مورد نظر، ابتدا چند عدد قرص ماهی (این قرص‌ها را در تمام داروخانه‌ها می‌توان پیدا کرد.) را در یک قابلمه کوچک و پاکیزه با کمی روغن نارگیل و مقداری گیاه اسطوخودوس مخلوط می‌کنیم و قابلمه را روی اجاق گاز و با حرارت ملایم تا حدود پنج دقیقه حرارت می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: "برای داشتن موهایی جذاب، مهم‌ترین نکات "یاسمن" برای پرپشت شدن مو را بخوان!"

اکنون مخلوط گرم شده را در یک کاسه بزرگتر ریخته و موها را داخل کاسه کرده و نوک آنها را به مخلوط به دست آمده آغشته می‌کنیم. (ریشه‌های موها نباید به مخلوط آغشته شوند)

سپس موها را داخل یک حوله یا ورقه نازک پلاستیکی می‌پیچیم و می‌گذاریم حدود ۴۰ دقیقه مخلوط روی نوک موها بماند. در پایان موها را با شامپو به خوب شسته و دقت می‌کنیم تا مخلوط به درستی از روی موها پاک شود.

با به کار گرفتن این روش از خشکی مفرط و موخوره شدن موهایت جلوگیری کرده، آنها را تقویت نموده و طراوت و سرزندگی خودشان را به آنها باز می‌گردانی. با "یاسمن" همراه باش تا همیشه در جریان تازه‌ترین روش‌ها برای زیبایی خود و خانواده‌ات قرار بگیری.

"برای جلوگیری از ریزش موی سر خودت، این ویتامین‌ها را مصرف کن!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟