Yasaman

راهکاری برای داشتن چشمانی جذاب و طبیعی

 راهکاری برای داشتن چشمانی جذاب و طبیعی

چشم‌ها در زیبایی یک زن، تأثیر به سزایی دارند. در نتیجه، نحوۀ آرایش آن‌ها بسیار مهم است. امروز "یاسمن" قصد دارد شیوه‌ای را برای آرایش چشم‌هایت به تو یاد بدهد تا با استفاده از آن، بدون این که آرایشت مشخص باشد، با داشتن چشمانی افسونگر بدرخشی.

بنابراین، با "یاسمن" همراه شو تا مراحل اجرای این ترفند را یاد بگیری و با این سبک آرایش که به No Make-up معروف است، به ظاهری طبیعی و دلربا برسی.

روش‌هایی ساده برای بلند نگه داشتن و پرپشت كردن مژه‌ها را بخوانید.

در این شیوه، با کشیدن مداد سیاه داخل چشم، باید فضای خالی بین مژه‌ها را پر کنی. ابتدا یک مداد سیاه نرم و روان انتخاب کن که به راحتی کشیده می‌شود. با انگشتت، به آرامی، پلک چشم را به طرف بالا ببر. سپس، از گوشۀ بیرونی چشم تا وسط آن را مداد بکش. در ادامه، چشمانت را ببند و دوباره با ملایمت مداد را به طرف گوشۀ داخلی چشم بکش. پس از انجام این کار می‌بینی که ریشه‌های مژه‌ها کاملاً پوشیده شده و فضای خالی دیده نمی‌شود.

سپس، یک فرچۀ ریمل تقریباً تمیز را بردار و به آرامی روی مژه‌‌‌‌هایت بکش تا چشمانت حالت بادامی به خود بگیرد. اگر در طول روز، قرار است ساعات طولانی با کامپیوتر کار کنی، از مداد چشم ضد آب استفاده کن. هم‌چنین اگر می‌خواهی رنگ چشمانت زیباتر و مشخص‌تر باشند، به جای مداد سیاه، می‌توانی از مدادی به رنگ قهوه‌ای استفاده کنی. این ترفند را در آرایش دودی Smoky نیز می‌توانی به کار ببری تا عمق نگاهت را بیشتر نشان دهد.

بیشتر بخوانید: استفاده از ترفندهایی عجیب در آرایش چشم

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها