Yasaman

راهکارهایی برای کاهش چربی شکم یک هفته قبل از عروسی

راهکارهایی برای کاهش چربی شکم یک هفته قبل از عروسی

مهم نیست که فردی لاغر یا چاق هستی؛ ممکن است از آن دسته افرادی باشی که از داشتن چربی در ناحیۀ شکم رنج می‌برند. متأسفانه این چربی‌ها روی ظاهر کلی اندام، تأثیر گذاشته و کابوسی برای خانم‌ها به ویژه افراد لاغر می‌باشند. بنابراین، باید سعی کنی برای داشتن بدنی خوش‌فرم در روز عروسی این چربی‌های زائد را از بین ببری. "یاسمن" این فرصت را برایت فراهم کرده و راهکارهایی را ارائه می‌دهد که بتوانی با انجام آن‌ها در بهترین روز زندگیت به نتیجۀ مطلوبت برسی.

پیاده‌روی صبحگاهی: در حین فراهم کردن مقدمات و آماده شدن برای مراسم عروسی ممکن است فشارهای زیادی را تجربه کنی. برای رهایی از این فشارها توصیه می‌کنیم هر روز قبل از صرف صبحانه پیاده‌روی کنی. این کار از دو جهت مفید است: اولاً تو را به فردی شاد و پر انرژی تبدیل می‌کند؛ دوماً سرعت سوخت‌وساز بدنت را در طول روز افزایش می‌دهد.

جو از مهم ترین مواد غذایی در وعدۀ صبحانه: حذف کربوهیدرات‌ها از وعدۀ غذایی در کاهش وزن بسیار مهم است؛ این مواد باعث افزایش وزن و بزرگ شدن شکم می‌شوند. سعی کن یک فنجان جو را جایگزین آن کنی. چون جو تأثیری در چاقی ندارد، می‌توانی بدون ترس از چاق شدن از آن استفاده کنی. مصرف تخم مرغ آب‌پز نیز از جمله موادی است که برای صبحانه بسیار مناسب است.

مصرف میوه و سبزیجات قرمز رنگ: تحقیقات نشان می‌دهد رنگ قرمز در میوه و سبزیجات مانند سیب قرمز، گوجه فرنگی، هندوانه، توت فرنگی و غیره می‌تواند تأثیر بسزایی در سوزاندن چربی‌ها داشته باشد، به شرطی که در خوردن آن‌ها زیاده‌روی نکنی.

امتناع کردن از مصرف هرگونه چربی: غذاهای سرخ شده، کره و هرگونه چربی را از وعده‌های غذاییت حذف کن، زیرا خوردن آنها حتی طی چند روز می‌تواند وزنت را بالا برده و این مسأله برای یک عروس خوشایند نیست.

کنار گذاشتن شیرینی‌جات: اگر واقعاَ قصد داری از شر چربی‌های شکم رها شوی، به طور کامل شیرینی‌جات را کنار بگذار و خوردن میوه را جایگزین آن کن. اما اگر از آن دسته افرادی هستی که نمی‌توانی از خوردن شکلات دست بکشی، یک قطعه شکلات تلخ را حرارت بده تا آب شود و سپس آن را روی یک میوه بریز. بدین ترتیب می‌توانی از خوردن یک وعدۀ غذایی مقوی و اشتها آور لذت ببری.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس