Yasaman

راهکارهایی برای جذاب بودن در فصل تابستان

راهکارهایی برای جذاب بودن در فصل تابستان

با فرا رسیدن فصل تابستان، بهتر است تغییراتی در ظاهرت ایجاد کنی که زیبایی و جذابیتت را نسبت به سایر فصل‌ها دو چندان کند. در نتیجه، همراه "یاسمن" در این مطلب با روش‌هایی که تو را به هدفت نزدیک‌تر می‌کنند، آشنا شو!

رنگ موی مناسب با پوست سبزه و برنزه: از آن جایی که در تابستان ساعاتی را کنار دریا می‌گذرانی و ممکن است رنگ پوستت تغییر کند، باید به این نکته توجه کنی که رنگ پوستت با رنگ موهایت هم‌خوانی داشته باشد. پس بهتر است از رنگ‌های عسلی، قهوه‌ای روشن، بور و یا بادمجانی تیره استفاده کنی.

کرم ضد آفتاب: بدون شک در گذشته اهمیت استفاده از کرم‌های ضد آفتاب را نادیده گرفتی؛ در حالی که امروزه به یکی از مهم‌ترین کرم‌های مراقبت از پوست تبدیل شده است که نباید به هیچ عنوان از آن غافل شوی. بنابراین، استفاده از آن را حتماً در برنامه‌های روزانه‌ات قرار بده.

اسپری مرطوب کننده: در کنار کرم‌های مرطوب کننده که شبانه‌ روز از آن‌ها استفاده می‌کنی، سعی کن به طور دائم از اسپری مرطوب کننده نیز که اهمیتی دو چندان نسبت به سایر کرم‌ها دارد، استفاده کنی و همیشه آن را همراه خود داشته باشی. البته این را در نظر داشته باش که نوعی اسپری را استفاده کنی که باعث خراب شدن آرایشت نشود.

رنگ آرایشی: همان‌طور که به رنگ موهایت توجه می‌کنی، به آرایشت نیز اهمیت بده و آن چه را که در فصل تابستان به پوستت می‌آید، انتخاب کن. در این فصل می‌توانی جسورانه عمل کنی و طیف رنگی را انتخاب کنی که تو را متمایز و زیبایی‌ات را دو چندان می‌کند.

عطر مناسب: از عطرهایی با بوی تند دوری کن و عطرهایی با رایحۀ ملایم و نشاط آور را انتخاب کن. شاید عطرهایی با بوی مرکبات ترش بهترین گزینه برای این فصل سال هست.

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل