Yasaman

نکته‌هایی که باید برای جلوگیری از التهاب صورت خود پیش از عروسی بدانی!

معرفی راهنمای جلوگیری از التهاب صورت پیش از عروسی

دلایل بسیار زیادی می‌توانند برای ملتهب بودن صورت تو وجود داشته باشند. این دلایل می‌تواند شامل چاقی، عکس‌العمل به داروی خاص و جمع شدن آب باشد که معمولاً توسط غذاهایی که می‌خوری ایجاد می‌شود. با دوری کردن از غذاهای فرآوری شده و نوشیدن آب بسیار، می‌توانی از بروز این گونه التهابات جلوگیری کنی. اکنون با "یاسمن" همراه شو تا با نکته‌هایی مهم برای جلوگیری از التهاب صورت پیش از عروسی را آشنا شوی.

جلوگیری از التهاب چشم‌ها:

انگشت‌های میانه خود را روی قوز بینی خود، و بین چشم‌هایت بگذار. انگشت‌های اشاره خود را روی گوشه بیرونی چشم‌ها قرار بده و به آرامی فشار بده. به سمت بالا نگاه کن و سعی کن چشم‌های خود را تنگ کنی. باید بتوانی نبض ماهیچه‌های چشم را زیر انگشتان اشاره خود احساس کنی. این کار را ۱۰ مرتبه تکرار کن و پس از آن چشم‌های خود را تنگ و انگشتان را روی گوشه بیرونی آنها نگه دار. چشم‌های خود را ببند و فشار بده و تا ۴۰ بشمار.

بیشتر بخوانید: "روش ساخت ماسک عسل برای جوش صورت عروس"

جلوگیری از التهاب لپ‌ها:

یک حرکت یوگای صورت که به «صورت خندان ماهی» مشهور است، می‌تواند به سفت کردن ماهیچه‌های لپ و لب‌ها کمک کند. لپ‌های خود را به سمت داخل بکش تا قسمت درونی آنها به دندان‌های پشتی بخورد. همزمان لب‌های خود را بکش و تلاش کن لبخد بزرگی بزنی. این کار را ۵ مرتبه تکرار کن.

جلوگیری از التهاب با ضربه‌های آرام:

وارد کردن ضربه‌های ملایم به صورت می‌تواند موجب افزایش گردش خون و کاهش التهاب بشود. با استفاده از انگشتان وسط هر دو دست، روی خط فک خود ضربه بزن. تصور کن که روی خط فک تو و زیر انگشتان نقطه‌هایی با فاصله یک سانتی‌متر وجود دارد که باید به آنها ضربه بزنی. از خط فک به سمت بالا و پره‌های بینی خود برو. سپس به سمت قوز بینی خود رفته و به تمام قسمت‌های دور چشم ضربه بزن. باید به هر نقطه حدوداً ۲۰ مرتبه ضربه وارد کنی و با حرکات کوتاه و سریع این کار را انجام بدهی؛ درست انگار می‌خواهی داغی اتو را امتحان کنی.

"چرا زغال فعال یک ماده جادویی برای پوست عروس است؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس