Yasaman

راهنمایی "یاسمن" برای انتخاب بهترین کرم برای پوست خشک!

راهنمایی یاسمن در انتخاب بهترین کرم برای پوست خشک!

آیا پوست تو خشک است و از خشکی زیاد آن رنج می‌بری؟ دیگر لازم نیست نگران باشی! با "یاسمن" همراه شو تا برای انتخاب بهترین کرم برای پوست خشک تو را راهنمایی کند.

در کشور ما، محصولات زیادی را می‌توان در فروشگاه‌ها یا داروخانه‌ها پیدا کرد که مخصوص پوست‌های خشک طراحی و تولید شده‌اند. ولی مسئله‌ای که مهم است، انتخاب محصولی است که با پوست تو سازگاری داشته باشد و بتواند به خوبی به آن رطوبت‌رسانی کند. "یاسمن" در اینجا چند محصول از شرکت‌های معتبر را برای تو انتخاب کرده است که در ادامه می‌توانی با آنها آشنا شوی:

راهنمایی یاسمن برای انتخاب کردن بهترین کرم برای پوست خشک!

۱- کرم اوریاژ Aqua PRECIS: این کرم که برای تمام انواع پوست مناسب است، دارای قابلیت رطوبت‌دهی فراوان بوده و با تکنولوژی H2O خود، به پوست، شفافیت و درخشش خاصی می‌بخشد.

راهنمایی‌های یاسمن برای انتخاب بهترین کرم برای پوست خشک تو

۲- کرم داو Silky: این کرم مرغوب، قابلیت رطوبت دهندگی بالایی داشته و از خود تاثیر به سزایی روی پوست‌های خشک باقی می‌گذارد.

بیشتر بخوانید: "ماسک آبرسان صورت برای هیدراته و جوان نگه داشتن پوست"

نکاتی از یاسمن برای انتخاب بهترین کرم برای پوست خشک!

۳- کرم QV for dry skin: این کرم با رطوبت بخشی بالا برای پوست‌های خیلی حساس مناسب بوده و برای نواحی مانند پوست آرنج‌ها، زانوها و دیگر جاهایی که پوست‌های خشکی دارند، بسیار مناسب است.

توصیه و راهنمایی یاسمن برای انتخاب بهترین کرم برای پوست خشک!

۴- کرم نیوا Daily Essentials: این کرم با رطوبت دهندگی بالا و قابلیت نرم‌کنندگی پوست، با 30+ SPF خود به عنوان محافظ پوست در مقابل آفتاب و اشعه ماوراء بنفش آن نیز عمل می‌کند.

اکنون که در فصل سرما به سر می‌بریم، و پوست ما بیشتر از هر موقع دیگر در گزند سرما و خشکی بیش از حد قرار دارد، هرگز نباید مرطوب کردن پوستمان را فراموش کنیم. بنابرین با توجه به توصیه‌های "یاسمن"، بهترین کرم برای پوست خشک را از میان پیشنهادهای او انتخاب کن تا با استفاده از آن، پوستی سالم و شاداب داشته باشی!

"بهترین کرم دست خانگی برای انواع پوست‌ها با روغن‌های طبیعی" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل