Yasaman

خلاقیت در دکوراسیون منزل با استفاده از وسایل ارزانقیمت و بازیافتی

خلاقیت در دکوراسیون منزل با استفاده از وسایلی ارزان!

بعضی وقت‌ها، استفاده از لوازم بازیافتی و یا ارزان قیمت، می‌تواند در کار دکوراسیون منزل، فکر بسیار جالبی باشد. در واقع، با به خرج دادن کمی سلیقه و خلاقیت در دکوراسیون منزل خود، می‌توانی ایده‌های بسیار جالبی پیدا کنی. امروز "یاسمن" چند ایده خلاقانه را به تو معرفی می‌کند.

خلاقیت در دکوراسیون منزل با استفاده از وسایل ارزانقیمت!

لوستر با استفاده از شیشه‌های مربا:

این لوستر زیبا و جالب، با استفاده از چند شیشه مربا، چند متر سیم، چند سرپیچ و چند لامپ ساخته شده است. برای ساختن این لوستر، کافی است تا درب‌های فلزی شیشه‌ها را با استفاده از یک مته سوراخ کرده، و سیمی که به سر آن یک سرپیچ با لامپ وصل کرده‌ای را از داخل آنها رد کنی. سپس درب شیشه‌ها را روی شیشه محکم کرده و آنها را تک تک یا دسته‌ای از سقف آویزان کن. در ضمن، می‌توانی برای ایجاد تنوع بیشتر، از شیشه‌هایی با رنگ‌های مختلف استفاده کنی. و به همین سادگی، لوستری زیبا و جالب خواهی داشت! به این می‌گویند خلاقیت واقعی در خانه!

خلاقیت در دکوراسیون منزل با وسایل ارزانقیمت و ساده

لوستر با استفاده از کلاه:

در منزل مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها، همیشه کلاه‌های قدیمی و از مد افتاده پیدا می‌شوند! اما خبر خوبی برای تو داریم! از این کلاه‌÷ای قدیمی و از مد افتاده، می‌توانی برای درست کردن یک لوستر زیبا استفاده کنی! کار سختی نیست. فقط باید داخل کلاه را با یک چاقو یا شئ تیز دیگری سوراخ کنی، و یک سرپیچ و لامپ را از داخل سوراخ رد کرده و آن را از سقف آویزان نمایی. در ضمن، با انتخاب لامپ‌های رنگی، می‌توانی تنوع بیشتری در نور مکان مورد نظر خود ایجاد کنی. این ایده هم ساده است و هم بسیار جالب و خاص!

بیشتر بخوانید: "بدترین اشتباهاتی که ممکن است در دکوراسیون منزلمان مرتکب شویم"

به خرج دادن خلاقیت در دکوراسیون منزل با وسایل ارزانقیمت!

چراغ آشپزخانه با استفاده از چند رنده:

برای دکور آشپزخانه، راه‌های بسیاری وجود دارند. اما این ایده که در عکس می‌بینی، هم ارزان بوده و هم به آسانی قابل اجرا است. برای ساخت این چراغ، دسته سه یا چهار رنده را با یک مته سوراخ کن، سپس به وسیله پیچ‌های بلند و چند مهره، رنده‌ها را به یک تخته چوبی پیچ کن. چند سرپیچ و لامپ را در داخل رنده‌ها قرار داده تخته را زیر سقف نصب کن. و بدین وسیله، در آشپزخانه خود، چراغی زیبا و جذاب با موضوع آشپزی خواهی داشت!

در پایان فراموش نکن که خیلی وقت‌ها، ایده‌های ارزان قیمت، بهترین ایده‌ها هستند!

"نکاتی برای نور پردازی صحیح در داخل خانه" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

ساخت شیشه‌های زیبا با تزئین حیوانات برای میز آرایش تو
سبک زندگی

ساخت شیشه‌های زیبا با تزئین حیوانات برای میز آرایش تو