Yasaman

کفش اداری زنانه و مدل‌های شیک سال

خانم‌های شاغل و پیشنهادی برای کفش اداری زنانه

خانم‌های شاغل باید در انتخاب نوع کفش خود دقت زیادی کنند؛ چون پاهایشان ساعت‌های زیادی داخل کفش است و همچنین، مدتی طولانی روی پا می‌ایستند. بنابراین، مدل کفش اداری زنانه و طراحی آن باید متناسب با ارگونومی بدن و کاملاً علمی باشد تا به پاها و دیگر اعضای بدن مانند کمر و ستون فقرات فشار بیش از حد وارد نشود.

به همه این دلایل، "یاسمن" از تو می‌خواهد که در انتخاب کفش اداری زنانه خود دقت کنی. در ادامه، مدل‌های مورد علاقه او را ببین و متناسب با فضای محل کار و سلیقه خودت، از آن‌ها ایده بگیر.

کفش اداری زنانه Lauren scalloped از Chloé

کفش اداری زنانه Lauren از Chloé این کفش فوق‌العاده زیبا ساخت ایتالیا، از چرم مشکی انعطاف‌پذیر ساخته شده است و پاشنه‌های مکعبی دارد. می‌توانی آن را با شلوار جین یا پارچه‌ای ست کنی.

"مدل‌های جدید چکمه دخترانه بدون پاشنه" را اینجا بخوانید.

کفش اداری زنانه Kiera از Michael Kors

کفش اداری زنانه Kiera از Michael Kors این کفش چرمی زیبا، انتخابی ظریف برای محل کار و شرکت در جلسه‌های روزمره است.

کفش اداری زنانه Intrecciato از Bottega Veneta

کفش اداری زنانه ورنی Intrecciato از Bottega Veneta این کفش ورنی مشکی ساده و زیبای Bottega Veneta ساخت ایتالیا، پاشنه‌ای مکعبی و بسیار راحت دارد و می‌تواند همراه خوبی برای تو در تمام طول روز باشد.

کفش اداری زنانه زیبای Gigi suede از Tory Burch

کفش اداری زنانه Gigi suede از Tory Burch این کفش همه کاره از جنس جیر نرم با پاشنه‌ای کوتاه طراحی شده و رنگ خاص خاکستری مایل به قهوه‌ای دارد. در ضمن، می‌توانی آن را با انواع شلوارها از جین گرفته تا کتان و پارچه‌ای هماهنگ کنی.

بیشتر بخوانید: "مدل کفش مجلسی: شیک‌ترین طرح‌ها برای پاییز و زمستان ۲۰۱۶"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن