Yasaman

جدایی جنیفر آنیستون از همسرش پس از ۳ سال!

می‌دانی جنیفر آنیستون پس از ۳ سال از همسرش جدا شد؟

"جنیفر آنیستون" Jennifer Aniston ستاره سریال Friends و همسرش، "جاستین ترو" Justin Theroux هفته گذشته اعلام کردند که قصد دارند از همدیگر جدا شوند. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا جزئیات این خبر را بخوانی.

این دو ستاره که به مدت ۲ سال و نیم با همدیگر بودند، اعلام کردند جدایی آنها یک تصمیم دوطرفه بوده که در پایان سال گذشته میلادی گرفته شده و آنها دیگر نمی‌خواهند به عنوان زن و شوهر به زندگی مشترکشان ادامه دهند.

بیشتر بخوانید: "سمانه بیرامی باهر ستاره برفی ایران در رقابت‌های المپیک زمستانی"

طبق گزارش‌ها این زوج در طول تعطیلات سال نو از یکدیگر جدا شده و به این نتیجه رسیده بودند که نمی‌توانند مشکلات خود را حل کنند. جنیفر در لس آنجلس زندگی می‌کرد و جاستین ساکن نیویورک بود. بنابرین متوجه شدند که افراد متفاوتی هستند و از زندگی توقعات دیگری دارند. جاستین چندان علاقه‌ای به زندگی هالیوود نداشته و جنیفر هم به علاقمندی‌های هنری او جذب نمی‌شود.

شایعه‌های جدایی این زوج از جایی شروع شد که جنیفر آنیستون تولد ۴۹ سالگی خود را بدون جاستین ترو در شهر مالیبوی کالیفرنیا برگزار کرد. در این میان جاستین هم در شهر نیویورک مشغول تفریحات خود بود. این زوج تعطیلات سال نوی خود را با همدیگر و در مکزیک گذراندند.

جنیفر آنیستون و جاستین ترو در سال ۲۰۱۵ طی مراسمی در خانه خود، ازدواج کردند. آنها در سال ۲۰۱۲ و در روز تولد جاستین نامزد شده بودند.

"جی جی" حدید دلیل لاغری بیش از حد اندامش را اعلام کرد" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن