Yasaman

توصیه‌هایی مهم دربارۀ با مراقبت از ابروهای پر

توصیه هایی مهم دربارۀ با مراقبت از ابروهای پر

اگر صاحب ابروهای پر و ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پهن هستی، خوشحال باش. این مدل ابروها در دنیای مد زبان‌زد هستند و چشمان تو را جذاب‌تر می‌کنند. ابرو‌های پر به تو حس جوان بودن می‌دهند. همراه "یاسمن" می‌توانی با بهترین روش‌ها از ابروهای خود که نماد جوانی هستند، مراقبت کنی.

رعایت چارچوب در تمیز کردن ابرو: سعی در برداشتن موهای زائد نداشته باش، زیرا به مرور زمان ریشه‌های آن‌ها ضعیف می‌شوند و رشد خود را از دست می‌دهند. هر چه قدر سن بالاتر می‌رود، تعداد بیشتری از آن‌ها را از دست می‌دهی. پس تنها آن‌هایی را که نزدیک پلک هستند، بردار و بقیه را به حالت طبیعی خودشان رها کن.

استفاده از آب پیاز: استفاده از پیاز تأثیر به سزایی در پر کردن ابروها دارد، به طوری که می‌توانی طی دو هفته شاهد پر شدن فضای خالی ابروهات باشی. آب یک پیاز را بگیر و پنبه‌ای را به آن آغشته کن سپس آن را روی ابروهایت بکش. اگر هفته‌ای دو بار این کار را انجام بدهی، ابروهایی پر خواهی داشت. راهکارهایی مفید برای داشتن ابروهایی پرپشت و طبیعی را بخوانید.

خوردن غذاهای غنی از گوشت، سبزیجات و پروتئین: همیشه اطمینان حاصل کن که مواد مصرفیت سرشار از گوشت باشد که حاوی آهن لازم برای خون است، زیرا مصرف آن‌ باعث می‌شود اکسیژن راحت‌تر و بهتر به موها برسد و در نتیجه ابروهایت پرتر و زیباتر شوند. علاوه بر این، همیشه خوردن سبزیجات و پروتئین غنی شده با ویتامین B و امگا ۳ را در برنامه غذاییت قرار بده، زیرا کمبود این ویتامین‌ها، ممکن است باعث متوقف شدن رشد مو شود.

استفاده از روغن‌های طبیعی، به ویژه روغن کرچک: هیچ وقت از ترکیب روغن‌های طبیعی برای ابروها غافل نشو و روزانه از آن‌ها استفاده کن، زیرا تأثیر به سزایی در رشد سریع ابروها دارند .

به تو، ترکیب مخلوطی از روغن‌های زیتون، کرچک، بادام و نارگیل را توصیه می‌کنم.

عدم استفاده از مداد و استفاده از ترکیب پودری: استفاده از مداد برای کشیدن ابرو به مرور زمان باعث آسیب رساندن به آن‌ها می‌شود. به همین خاطر، "یاسمن" به تو توصیه می‌کند که اگر ابروهای کم پشتی داری و یا در میان آن فضای خالی حس می‌کنی، برای پر کردن فضای خالی آن‌ها از ترکیبات پودری یا لوسیونی شبیه ماسکارا استفاده کنی.

بیشتر بخوانید: ترفندی ساده برای داشتن مژه‌هایی پرپشت با وازلین

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل