Yasaman

تقویت موهای آسیب دیده چطور ممکن است؟

آیا تقویت موهای آسیب دیده ممکن است؟

موها جزو مهم‌ترین دارایی‌های زیبایی ما هستند که به همین دلیل نیز مراقبت از آن‌ها جزو اولویت‌های ما است. ولی وقتی موها به هر علتی آسیب می‌بینند، چطور باید برای ترمیم و تقویت آن‌ها اقدام کرد و آیا واقعاً تقویت موهای آسیب دیده امکان‌پذیر است؟ و این که چطور می‌توان به تقویت موهای آسیب دیده کمک کرد؟

با خواندن این مقاله پاسخ تمام این پرسش‌ها را درباره تقویت موهای آسیب دیده خواهی یافت! فقط این مطلب را با دقت بخوان و به معجزه درمان‌های طبیعی اعتماد کن!

"ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره با استفاده از ماسک‌های طبیعی" را اینجا بخوانید.

ماسک‌هایی برای تقویت موهای آسیب دیده

برای تهیه ماسک شگفت انگیز همه‌کاره و پرفایده مو، یک قاشق غذاخوری عسل را با یک عدد تخم‌مرغ و کمی روغن زیتون مخلوط کن. این ماسک را روی موهای خیس خود بمال و یک کلاه دوش روی آن‌ها بکش. پس از ۳۰ دقیقه می‌توانی موهای خود را آب بکشی و تأثیر آن را ببینی.

ماسک دیگر برای تقویت موهای آسیب دیده ماسک ماست است. ابتدا به حمام برو و موهای خود را شست‌وشو بده. سپس کمی ماست را روی موهای تمیز خود بمال و ۲۰ دقیقه صبر کن. پس از این مدت موهایت را آب بکش.

مخلوط روغن زیتون، روغن بادام و موز نیز برای تقویت موهای آسیب دیده عالی است. برای تهیه این ماسک، مقداری موز له شده را با کمی روغن بادام و زیتون مخلوط کن و آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی موهای خود قرار بده. سپس موهایت را با شامپویی ملایم بشوی.

ترکیب جادویی دیگر برای تقویت موهای آسیب دیده ماسک سرکه سیب و عسل است. برای این منظور، ۴ قاشق غذاخوری عسل را با ۵ قاشق غذاخوری سرکه سیب مخلوط کن و آن را به مدت ۲۰ دقیقه روی موهای خود بگذار.

مخلوط ماست و موز نیز برای تقویت موهای آسیب دیده معجزه می‌کند. یک عدد موز را له کن و آن را با نصف فنجان ماست و کمی روغت زیتون و عسل مخلوط کن. این ماسک را روی موهای خود بمال و ۳۰ دقیقه صبر کن. پس از این مدت، موهایی خود را با شامپو شست‌وشو بده.

آخرین توصیه ما برای تقویت موهای آسیب دیده استفاده از ماسک روغن نارگیل و شیر است. برای این منظور، یک‌چهارم لیوان شیر را با یک و نیم قاشق غذاخوری روغت نارگیل مخلوط کن و آن را به مدت ۲۰ دقیقه روی موهای خود قرار بده. پس از این مدت با شست‌وشوی موهای خود شاهد تقویت موهای آسیب دیده خواهی بود.

بیشتر بخوانید: "نرم کردن موهای خشک و آسیب دیده با یکی از شگفتی‌های طبیعت!"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟