Yasaman

بهترین عطر زنانه پاییزی از برند Lancome

بهترین عطر زنانه پاییزی از برند Lancome

"یاسمن" مدت‌هاست که در دنیای عطرها چرخ می‌زند تا رایحه‌ای پراحساس را چاشنی زیبایی زنان و دختران مشکل‌پسند ایرانی کند. او می‌خواهد تازه‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای برندهای مطرح جهان را امتحان کند و از میان آن‌ها، بهترین عطر زنانه را در دنیای پر از رایحه‌های مدرن و جذاب امروزی به تو معرفی کند.

بهترین عطر زنانه پاییزی با نام "La vie est belle" از برند Lancome

نتیجه کار عالی بود: کشف عطری به نام "La vie est belle" با بوی سحرآمیز از برند Lancome! رایحه‌ای که تو را به سرزمین‌های جادویی می‌برد و زنانگی‌ات را به رخ همه خانم‌ها می‌کشد!

"La vie est belle" عبارتی است فرانسوی به معنای "زندگی زیبا است!"؛ عطری جهانی برای عصر جدید که در عین حال، بسیار هم شخصی است و زنان اطرافت را به رقابت با تو می‌طلبد‍! در واقع، انتخاب این عطر، انتخاب یک زندگی جدید پر از زیبایی و راه‌های هیجان‌انگیز است! مسیری که پر از بوی خوش خاص تو می‌شود!

شرکت لانکوم مدتی طولانی است که اعتقاد دارد باید در قالب همیشگی زنان، استثنایی را به وجود آورد و آن را پرورش داد. این عطر با رایحه‌ای باشکوه هم نشانه‌ای از این کار است! عطری سرشار از زنانگی و شادی که زندگی را برای زنان، زیباتر می‌کند! "La vie est belle" شروع یک داستان خوشبوی جدید است که پر از حس رقابت است.

بیشتر مواد اولیه این عطر، مواد طبیعی هستند؛ تفسیری مدرن از رایحه‌های قدیمی و نوستالژیک! قدرت رایحه این عطر از نعناع هندی (پاچولی) نشئت می‌گیرد و ته‌مایه‌ای شیرین آن را کامل می‌کند تا بویی باورنکردنی، عمیق و تأثیرگذار را بیافریند. این عطر، درهایی جدید را به روی زندگی همیشگی تو می‌گشاید! پس حتی یک بار هم که شده، آن را امتحان کن!

بیشتر بخوانید" "دنیای خودت را با عطر Kenzo World تغییر بده!"

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل