Yasaman

مدل‌های مانتو مجلسی جدید از برند ایرانی "نوفاکس لیبل" Nofuxlabel

۴ مدل مانتو مجلسی جدید از برند ایرانی "نوفاکس" Nofuxlabel

مانتو مجلسی، تنوع مدل و رنگ‌های زیادی دارد؛ به همین دلیل، انتخاب مدلی متناسب با لباس شب، کار آسانی است. اما "یاسمن" می‌داند که خانم‌های ایرانی تنوع را در کنار سادگی و زیبایی می‌پسندد تا پوششی همیشه برازنده داشته باشند.

به همین دلیل، امروز قصد داریم چند مدل مانتو مجلسی جدید از برند ایرانی "نوفاکس لیبل" Nofuxlabel را به تو نشان دهیم. این برند ایرانی در زمینه طراحی انواع مدل‌های مانتو فعالیت می‌کند و طرح‌های جدید و زیبایی را هم برای فصل جدید ارائه کرده است. با هم نگاهی به مدل‌های مانتو مجلسی جدید "نوفاکس" می‌اندازیم.

مانتو مجلسی جدید مشکی با طراحی ویژه در لبه سرآستین‌ها

مانتو مجلسی جدید مشکی با طراحی ویژه در لبه سرآستین‌ها و انتهای آن

این مانتوی مشکی زیبا مناسب خانم‌های ساده‌پسند و خواهان رنگ مشکی است.

"جدیدترین مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ برای شیک پوش‌ترین‌ها" را اینجا بخوانید.

مانتو مجلسی جدید جلوباز مشکی با طرح سنتی زیبا

مانتو مجلسی جدید جلوباز مشکی با طرح سنتی مانتویی زیبا با طراحی سنتی! همان طور که می‌بینی، منگوله‌های سرآستین‌ها و حاشیه سنتی انتهای مانتو آن را بسیار جذاب کرده است.

مانتو مجلسی جدید جلوباز با طراحی زیبای سرآستین‌ها و لبه مانتو

مانتو مجلسی جدید جلوباز با طراحی زیبای سرآستین‌ها و لبه زیر مانتو کاملاً آشکار است که "نوفاکس"، مانور دادن روی لبه و سرآستین‌های مانتو را دوست دارد و این طرح، مشخصه کارهای آن است! باز هم مانتویی به همین سبک؛ اما با طراحی و رنگی جدید و جذاب.

مانتو مجلسی جدید کلوش با رنگ جذاب آبی

مانتو مجلسی جدید کلوش با رنگ جذاب آبی فیروزه‌ای سبک جذاب "نوفاکس" را در این مانتوی زیبا هم شاهد هستیم؛ با این تفاوت که طراحی مانتو به صورت کلوش است و جلوی آن بلند و گشاد طراحی شده؛ به طوری که می‌توان یک لبه را روی لبه دیگر انداخت و استایلی جدید ایجاد کرد!

بیشتر بخوانید: "۳ مدل پالتو شنلی طبق آخرین مد سال ۲۰۱۶"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن