Yasaman

برای پر شدن ابرو چه کارهایی باید انجام داد؟

برای پر شدن ابرو این کارها را باید انجام بدهی

داشتن ابروهایی پرپشت و قوی، هدف بیشتر کسانی است که به زیبایی و شیک بودن خود اهمیت زیادی می‌دهند. امروز "یاسمن" برای پر شدن ابرو و مقاوم شدن آن ۹ توصیه دارد که با به کار گرفتن آنها می‌توانی زیبایی خود را تضمین کنی.

- از مواد غذایی سالم و حاوی بیوتین استفاده کن: بیوتین نوعی ویتامین است که مصرف آن به رشد مو کمک می‌کند. برای این منظور می‌توان از مواد غذایی مانند تخم مرغ، آووکادو، ماهی سالمون و بادام زمینی مصرف نمود.

- از سرم‌های ابرو استفاده کن: این گونه سرم‌ها به تحریک رشد فولیکول‌های ابرو کمک بسیاری می‌کنند. بعضی از بهترین انواع سرم حاوی انواع پپتیدی (نوعی زنجیره‌های کوتاه مونومرهای آمینو اسیدی) هستند که به رشد و تقویت موها کمک بسیاری می‌کنند.

- از استعمال لوسیون و کرم روی ابرو خودداری کن: لوسیون‌ها و کرم‌‌ها با مسدود کردن فولیکول‌های مو از پدیده تنفس طبیعی موها جلوگیری نموده و به سلامت و روند رشد موهای ابرو، اسیب می‌رساند.

- ابروهایت را ماساژ بده: ابروهایت را مرتباً ماساژ بده. این کار باعث بهبود پیدا کردن جریان خون شده و به غذارسانی به سلول‌های ناحیه ابرو کمک می‌کند.

"روغن‌ها و مواد سحرآمیز تقویت کننده ابرو" را اینجا بخوانید.

- برای رشد بیشتر ابروها، آنها را شانه کن: شانه کردن موها درست مانند ماساژ، به بهبود گردش خون کمک کرده و باعث می‌شود که عملیات غذا و اکسیژن‌رسانی به ساقه، ریشه و غده ابرو، بهتر صورت گرفته و بدین گونه ابرو را تقویت می‌نماید.

- از آرایش کردن بیش از حد خودداری کن: آرایش کردن به مقدار زیاد، می‌تواند سرعت رشد موهای ابرو به شدت بکاهد. پس سعی کن در این کار زیاده‌روی نکنی.

- از برداشتن بیش از حد ابرو جداً خودداری کن: برداشتن بیش از حد ابروها، به فولیکول‌های مو آسیب جدی وارد کرده و از رشد دوباره مو در آن فولیکول، جلوگیری می‌کند. بنابرین یاسمن به تو توصیه می‌کند که از این کار، جداً خودداری کنی تا ابروهایت آسیب نبینند.

- آب زیاد بخور: مصرف آب، به طور کلی برای سلامتی و تندرستی ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و باعث دفع شدن سموم بدن از طریق ادرار می‌شود. برای بردن نهایت بهره از آب، روزی ۸ تا ۱۰ لیوان آب بنوش. نوشیدن این مقدار آب، باعث کارایی بیشتر سیستم بدن شده و در نهایت به رشد موها کمک می‌کند.

- در برنامه غذایی**خود، حتماً جایی را به مصرف ویتامین‌های B**و D اختصاص بده: با مصرف این ویتامین‌ها، ابروها و مژه‌های خود را در برابر عوارض استفاده از مواد شیمیایی که در لوازم آرایشی مانند ریمل و خط چشم یافت می‌شوند، بیمه کرده و سلامتی و دوام آنها را تضمین می‌کنی.

بیشتر بخوانید: "چطور از روغن کرچک برای ابرو استفاده کنیم؟"

برای پر شدن ابرو این چند روش را به کار بگیر و از داشتن ابروهایی پرپشت، سالم و زیبا لذت فراوان ببر!

مطالب مرتبط

جوان كردن پوست صورت با بسته تخصصی ضدپیری از برند "کامفورت زون"
زیبایی

جوان كردن پوست صورت با بسته تخصصی ضدپیری از برند "کامفورت زون"