Yasaman

برای عروسی خودت، آرایش عروس جدید با لب‌های قرمز را انتخاب کن!

آرایش عروس جدید با الهام از سبک‌های قدیمی آرایشی

این روزها دنیای آرایش و زیبایی به قدری پویا شده که گرایش‌ها روز به روز تغییر می‌کنند. برای هر عروس خانم خوشبختی، انواع مدل‌های آرایش عروس جدید وجود دارد تا از میان آنها برای خودش انتخاب کند. مدل آرایش عروس جدید که ما را شیفته خود کرده،‌ آرایش عروس با لب‌های قرمز خوش‌رنگ است. در ادامه "یاسمن" چند مدل آرایش عروس جدید با رژلب قرمز جذاب را به تو نشان می‌دهد.

رژلب قرمز از قدیمی‌ترین و زیباترین گرایش‌های آرایشی است که این عروس خانم زیبا هم به آن واقف است. می‌توانی برای خودت،‌ مانند این خانم زیبا، از سبک آرایش قدیمی استفاده کنی. این آرایش عروس جدید زیبا، با سایه چشمی زرق و برقی به رنگ نقره‌ای تکمیل می‌شود.

آرایش عروس جدید با لب قرمز طبیعی برای زیبایی طبیعی تو

اگر طرفدار سبک‌های آرایشی طبیعی و ساده هستی، رژلب قرمز به تنهایی می‌تواند یک آرایش نسبتاً کامل باشد. اما حالا که روز عروسی تو است، باید زیبایی خودت را بیشتر برجسته کنی، به همین دلیل، می‌توانی مانند این خانم جذاب، مژه‌های خودت را ریمل بزنی و از یک سایه چشم طبیعی استفاده کنی.

بیشتر بخوانید: "خانم‌های جذاب این چند مدل جدید آرایش عروس ملایم را از دست ندهید!"

آرایش عروس جدید با الهام از هالیوود با رژلب قرمز ملایم

خیلی از خانم‌ها دوست ندارند از رژلب قرمز جیغ و پررنگ استفاده کنند. اگر تو هم در میان آنها هستی، این آرایش عروس جدید ملایم برای تو است. رژلب قرمز خودت را به صورت ملایم روی لب‌ها بزن و از سایه چشم نقره‌ای استفاده کن تا حالتی هالیوودی به چهره خودت ببخشی.

آرایش عروس جدید با رژلب قرمز پررنگ‌تر برای پوست روشن

این عروس زیبا هم با استفاده از یک آرایش عروس جدید با رژلب قرمز پررنگ‌تر، خودش را برای رفتن به خانه بخت آماده کرده است. اگر تو هم مانند این خانم، پوستی روشن داری،‌ می‌توانی برای آرایش عروس خودت، از رژلب قرمز تیره استفاده کنی.

آرایش عروس جدید به سبک دهه ۲۰ میلادی برای ظاهری خاص

دسته‌ای از افراد هستند که به شدت شیفته گرایش‌های زیبایی دهه‌های ۲۰ و ۳۰ میلادی هستند. این دوران به دلیل به جود آمدن فیلم‌های صامت در هالیوود، بسیار رنگارنگ و متنوع است. می‌توانی با الهام از آن دوران طلایی، چهره‌ای متفاوت به خودت ببخشی!

"خانم‌های مدرن و امروزی از این مدل‌های آرایش جدید عروس ایده بگیرید!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس