Yasaman

نکته‌هایی برای داشتن آرایش ملایم و طبیعی!

معرفی نکته‌هایی برای داشتن آرایش ملایم و طبیعی

ممکن است با تمام لوازم و وسایل مورد نیاز برای آرایش ملایم و طبیعی آشنا باشی، اما ندانی چگونه به بهترین روش از آنها استفاده کنی تا ظاهری زیبا و حرفه‌ای به خودت ببخشی! در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا با نکته‌هایی برای داشتن آرایش ملایم و طبیعی آشنا شوی!

محصولات مراقبت از پوست باکیفیت:

سعی کن همیشه پول خود را برای تهیه محصولات زیبایی و مراقبت از پوست باکیفیت سرمایه‌گذاری کنی. همچنین باید همیشه از مرطوب بودن و رسیدن رطوبت کافی به پوست خود مطمئن باشی. پوست زیبا و سالم زمینه بسیار مناسبی برای آرایش زیبا و جذاب است. همچنین با این نوع آرایش، باید بر زیبایی طبیعی پوست خود تأکید کنی.

بیشتر بخوانید: "با این آموزش آرایش چشم طبیعی جذاب، خاص باش!"

لب‌ها را لایه‌برداری کن:

همیشه پیش از اقدام به آرایش کردن صورتت، با استفاده از یک مسواک قدیمی، پوست لب‌هایت را لایه‌برداری کن تا از شر پوست‌های مرده اضافی خلاص بشوی. با داشتن لب‌های نرم و لطیف، آرایش جذاب‌تری هم خواهی داشت.

آرایش سبک:

تکنیک اصلی انجام آرایش طبیعی و ملایم، سبک بودن میزان لوازم آرایش است. آرایش ملایم و طبیعی در صورتی که به صورت صحیح انجام بشود، بسیار جذاب‌تر از آرایش غلیظ است.

آرایش چشم:

زمانی که می‌خواهی چشم‌هایت را آرایش کنی، به جای حالت‌ها و سبک‌های دراماتیک، سعی کن ویژگی‌های جذاب چشم‌هایت را برجسته کنی. بهتر است بالای پلک‌های چشم خود از مداد چشم قهوه‌ای یا مشکی استفاده کنی. پس از آنکه مداد را روی پلک خود کشیدی، چشم‌هایت را ببند و فشار بده تا رنگدانه‌های مداد به ریشه‌های مژه‌هایت برود.

آرایش ابروها:

برای ابروهایت هم بهتر است از یک ژل ابروی بی‌رنگ استفاده کنی تا بتوانی بدون آنکه ظاهر طبیعی خودت را به خطر بیندازی، ابروهایت را آرایش کنی.

"این آرایش ساده و ملایم را در ۳ مرحله انجام بده!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد