Yasaman

معرفی محصولات آرایشی مای

آشنایی با محصولات آرایشی مای

محصولات آرایشی مای که تحت لیسانس شرکت "کال اند کو" Kahl & Co آلمان در ایران به بازار عرضه می‌شوند، از کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. این محصولات در سه فاز واردات محصول نهایی به ایران، واردات محصولات به صورت بالک (حجم بالا) و فرایند و پر کردن در ایران، و تولید تحت لیسانس محصولات در ایران در دسترس خانم‌ها هستند.

این برند که از سال ۱۳۸۱ آغاز به فعالیت کرد، با توزیع محصولات آرایشی مای و سایر محصولات مراقبت از پوست، مو و عطریات به سرتاسر ایران، نامی آشنا برای زنان ایرانی به شمار می‌رود. از سوی دیگر، محصولات آرایشی مای به کشورهای حوزه خاورمیانه نیز صادر می‌شوند و در اختیار زنان قرار می‌گیرند.

"معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی ایرانی" را اینجا بخوانید.

"مای" از موفق‌ترین برندهای آرایشی و بهداشتی ایران است که محصولات آن، کیفیت بالا و قیمت مناسب دارند. باید به این نکته نیز اشاره کرد که این برند گواهینامه‌هایی از آزمایشگاه‌های معتبر اروپایی مانند Evic فرانسه دارد.

انواع محصولات آرایشی مای شامل لوازم آرایش صورت مانند کرم پودر "مای"، چشم‌ها مانند خط چشم "مای"، لب، ناخن و پاک‌کننده‌های آرایشی می‌شود. به جرئت می‌توان گفت که هر زن ایرانی نام محصولات آرایشی مای را شنیده و دست‌کم یک بار از آن‌ها استفاده کرده است.

اگر تو به عنوان یک خانم ایرانی هنوز با محصولات آرایشی مای آشنا نشده‌ای، همین امروز سراغ فروشگاه‌های لوازم آرایشی برو و سراغ این محصولات را بگیر. مطمئن باش فقط با یک بار امتحان کردن محصولات آرایشی مای متوجه تفاوت آن‌ها با سایر محصولات خواهی شد!

بیشتر بخوانید: "بهترین نوع آرایش صورت در سال گذشته"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد