Yasaman

رستوران‌ها و کافه‌های متنوع برای قرار عاشقانه!

معرفی رستوران‌ها و کافه‌های مورد علاقه "یاسمن" برای قرار عاشقانه!

با نزدیک شدن روز ولنتاین باید برای این روز برنامه‌ریزی کرد. یکی از کارهای متداولی که در این روز انجام می‌شود، رفتن به یک رستوران یا کافه جذاب برای وقت‌گذرانی است. اگر دوست داری با نیمه گمشده خودت به یک رستوران بروی، اما نمی‌دانی کجا، این مطلب را بخوان. در ادامه "یاسمن" چند رستوران و کافه را به تو معرفی می‌کند!

۱. عطر و طعم خاورمیانه در رستوران کوبابا:

رستوران "کوبابا" که لقب رستوران لبنانی را هم توسط طرفدارانش به خود اختصاص داده، یکی از رستوران‌های گروه "مانسون" است که به تهیه و سرو خوراکی‌های ایرانی، ترکی، عربی و به طور کلی طعم‌های خاورمیانه اختصاص دارد.

۲. فضایی مدرن و امروز در آدرس فودهال:

آدرس فودهال با فضایی بسیار مدرن و هنری که توسط معماران داخلی چیره‌دست کشورمان طراحی شده، یکی از جدیدترین رستوران‌های تهران برای ماجراجویی و حتی گذراندن یک بعدازظهر دوست داشتنی با عزیزان و دوستان است.

۳. چایی اصل سیلان در خانه چایی دیلما:

اگر دوست داری یک لیوان چای اصل سیلان بنوشی و با عطر و طعم آن به مزارع زیبای سریلانکا سفر کنی، یک پیشنهاد جذاب برای تو داریم! برند مشهور جهانی Dilmah، تولیدکننده انواع چای اصل سیلان به تازگی یک شعبه از خانه چای مدرن خود را در تهران افتتاح کرده است.

۴. قراری شاد و هیجان‌انگیز با کافه‌های سیار:

این روزها کافه سیار در تهران و دیگر شهرها پرطرفدار شده‌اند. این کافه‌ها که در پشت یک فولکس واگن معمولاً خوشرنگ قرار گرفته‌اند، در هر جای شهر پیدا می‌شوند و با یک لیوان قهوه، خستگی تو را از تن بیرون می‌کنند.

A post shared by waycafe (@way.cafe) on

۵. اوقاتی فرهنگی در خانه فرهنگ رایزن:

خانه فرهنگ رایزن به تازگی و با هدف ارتقای سبک زندگی جامعه افتتاح شده است. دلیل این تمرکز و توجه بر فرهنگ و سبک زندگی افراد از دید خانه فرهنگ رایزن، رسیدن به تعریف مشخصی از خود مطرح شده است.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن