Yasaman

خصوصیات متولدین آبان چیست؟

آشنایی بیشتر با خصوصیات متولدین آبان ماه

متولدین ماه آبان اصولاً دارای اراده قوی بوده و شخصیت اسرارآمیزی دارند. آنها با جذابیت شخصیتی زیادی که دارند، قادرند نگاه‌ها را به سوی خود جلب کرده و در مرکز توجه همه قرار بگیرند. با ما همراه باش تا با خصوصیات متولدین آبان ماه و شخصیت آنها بهتر آشنا شوی.

خصوصیات مثبت:

تمرکز: یکی از نقاط قوت متولدین ماه آبان، توانایی آنها در متمرکز کردن فکرشان است. اگر یک متولد ماه عقرب تصمیم به انجام کاری بگیرد، دیگر به سختی می‌شود او را از مسیر خود خارج نمود.

شجاعت: خواب و آرامش متولدین ماه آبان به خاطر مشکلات و سختی‌ها به هم نمی‌خورد! متولد آبان ماه، با وجود تمام دشواری‌ها، به راه خود ادامه می‌دهد.

تعادل: متولدین ماه آبان سرشار از زندگی و شادی هستند، اما این دلیل نمی‌شود که با سهل‌انگاری و ناپختگی رفتار کنند. آنها معمولاً در رفتار خود تعادل و منطق را رعایت نموده و انسان‌های جالب و جذابی برای معاشرت هستند.

وفاداری: متولد ماه آبان، فردی مورد اعتماد و وفادار است. اگر او به تو قول دوستی داده باشد، تا پایان راه با تو همراه خواهد بود.

بلندپروازی: قدرت، ثروت و پول محرک‌های خوبی برای متولدین ماه آبان به شمار می‌آیند و جاه طلبی و بلندپروازی نیز از خصوصیات شخصیتی اصلی آنها هستند. آنها ستارگان را هدف گرفته و به هر صورت خودشان را به آنجا می‌رسانند!

قابلیت درک بالا: متولد ماه آبان غرایض و حواس خود را با دقت دنبال کرده و در زمان مناسب، تصمیم مناسب را می‌گیرد. او چنان درک بالایی دارد که قادر است فکر طرف مقابل خود را به آسانی بخواند.

بیشتر بدانید: "خصوصیات متولدین شهریور چیست؟"

خصوصیات منفی:

حسادت: متولدین ماه آبان می‌توانند به شدت تملک‌گرا و حسود باشند. این حسادت می‌تواند باعث آسیب رسیدن به روابط و دوستی‌های آنها شود و آرامش روحی آنها را از بین ببرد.

نهان کاری: آنها به سختی می‌توانند به شخص دیگری اعتماد کنند و بنابرین به نهان کاری عادت دارند! یک عقرب به کسی اجازه فضولی کردن در امور خود را نمی‌دهد!

کینه جویی: متولد ماه آبان معمولاً بسیار حساس بوده و می‌تواند به آسانی با یک حرف یا عمل، دچار رنجش خاطر شود. این رنجش خاطر بهانه‌ای برای انتقام‌جویی او است.

حساب‌گری: متولد ماه آبان برای جلو بردن اهداف خود، به هر کاری دست می‌زند! او می‌تواند با تحکم کردن و سو‌استفاده از دیگران، به هدف خود نزدیک شود. با این که شخصیت حساس و مهربانی دارد، زمان گرفتن یک تصمیم مهم و جدی، احساسات را کنار گذاشته و با بی‌رحمی این کار را انجام می‌دهد.

"خصوصیات متولدین مهر ماه چیست؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن