Yasaman

خصوصیات متولدین شهریور چیست؟

با خصوصیات متولدین شهریور ماه آشنا شو

از خصوصیات متولدین شهریور می‌توان به خودداری و درون گرا بودن آنها اشاره نمود. این افراد معمولاً درک درستی از انسان و طبیعت او دارند و به دیگران در حل مشکلاتشان کمک می‌نمایند. اکنون با هم به خصوصیات مثبت و منفی متولدین این ماه پایانی تابستان می‌پردازیم.

خصوصیات مثبت:

دقیق بودن: هیچ نکته ریزی هر چه قدر هم که کوچک باشد، از نگاه تیزبین متولد شهریور در امان نیست! توجه به جزییات متولدین این ماه، مثال زدنی است!

هوش و ذکاوت: متولدین شهریور دارای هوش نسبتاً بالایی هستند. آنها تمایل و کنجکاوی زیادی به دانستن مسایل مختلف داشته و همیشه سعی در بزرگ‌تر کردن دامنه دانش خود دارند.

بیشتر بدانید: "شناخت بیشتر خصوصیات شخصیتی متولدین ماه های سال در طالع بینی ماه ها"

کاربردی بودن: متولدین شهریور به زندگی در رویا و آرزو علاقه‌ای ندارند و بر عکس، از طرفداران پر و پا قرص واقعیت هستند! کاربردی بودن شهریوری‌ها، از برترین صفات متولدین این ماه به شمار می‌آید.

تحلیل کردن مسایل: متولد شهریور ذهنی تحلیل‌گر دارد و به مسایل به صورت سیاه و سفید نگاه می‌کند. او قادر به انجام دادن تحلیل‌های دقیق است و بنابرین، برای هر مشکلی، راه حل می‌یابد.

قابل اطمینان بودن: یک متولد شهریور، فرد قابل اعتمادی است که می‌توان کار را با خیال راحت به او سپرد و مطمئن بود که او به تمام زوایای کار، رسیدگی خواهد کرد. در ضمن انسان منطقی و متعادلی است، بنابرین به احساسات خود این اجازه را نمی‌دهد که باعث به تعویق افتادن یا بروز اشکال در کار شوند.

بیشتر بخوانید: "برای موفقیت در زندگی این چند روش را از یاسمن بیاموز و آنها را به کار بگیر"

فروتنی: از آنجایی که متولدین شهریور هدفمند، کمالگرا ، منطقی و قابل اطمینان هستند، بنا برین انسان‌های باعرضه‌ای بوده و کار را به پایان می‌رسانند. با این حال، به ندرت آنها را در حال فخرفروشی می‌شود دید.

خصوصیات منفی:

ایرادگیری مفرط: متولدین شهریور تصویری از مسائل در ذهن خود دارند که به سختی قابل تغییر است و همین موضوع، آنها را به اشخاصی فوق ایرادگیر بدل می‌سازد.

مشکل پسندی: متولدین شهریور ماه معمولاً در جزییات غرق شده و تا زمانی که تمام مسایل حل نشوند، آرام و قرار ندارند، در ضمن دوست داشتن‌ها یا دوست نداشتن‌های آنها نیز باعث می‌شود که اشخاص سخت و مشکل پسندی باشند.

سختگیری: جلب توجه کردن در برابر یک متولد شهریور، به هیچ وجه کار آسانی نیست. زیرا هر چیزی می‌تواند در نگاه آنها کاملا بی‌اهمیت جلوه کند.

"خصوصیات متولدین مرداد ماه چیست؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن