Yasaman

بهترین کرم موبر صورت برای عروس

بهترین کرم موبر صورت حاوی شکر برای عروس از برند لهستانی "بی‌یلندا"

شاید جزو خانم‌هایی باشی که پوست حساسی دارند و نمی‌توانند برای از بین بردن موهای زائد خود اپیلاسیون کنند. در این شرایط و در صورتی که مراسم عروسی‌ تو نزدیک است، پیشنهاد "یاسمن" به تو استفاده از بهترین کرم موبر صورت و بدن است.

در اینجا با بهترین کرم موبر صورت برای عروس از برند لهستانی "بی‌یلندا" Bielenda آشنا شو. این کرم‌ها با اسانس‌های مختلف برای انواع پوست‌ها تولید شده‌اند.

ولی پیش از آن، بهتر است بدانی که استفاده از بهترین کرم موبر صورت مزایای مهمی برای عروس دارد؛ از جمله این که بدون هیچ گونه درد یا التهاب و قرمزی، موهای زاید را از بین می‌برد و روش استفاده از آن نیز فوق‌العاده آسان است. در ضمن، از ایجاد موهای زیر پوستی نیز پیشگیری می‌کند و راه حل مؤثری برای حذف موهای زائد عروس است.

"چک لیست زیبایی عروس یک هفته پیش از مراسم ازدواج" را اینجا بخوانید.

بهترین کرم موبر صورت حاوی شکر برای عروس از برند "بی‌یلندا"

این بهترین کرم موبر صورت و بدن "بی‌یلندا" حاوی شکر با نام کامل Bielenda Sugar Hair Removal Cream ساخت کشور لهستان است. این کرم که موهای زاید را به سرعت از بین می‌برد و رطوبت‌رسان پوست است، حاوی عصاره عسل اقاقیا و شکر است و مناسب پوست‌های ظریف فرموله شده. به همین دلیل نیز هنگام استفاده باعث صافی و یکدستی پوست می‌شود و پوست را دچار التهاب و سوزش نمی‌کند.

این محصول حتی موهای بسیار ریز را هم از بین می‌برد و حاوی عصاره گیاهان برای التیام پوست است. برای استفاده از این کرم با کاردک آن را روی پوست تمیز و خشک خود بمال و پس از ۵ دقیقه پوستت را شست‌وشو بده.

بهترین کرم موبر صورت و بدن از برند "بی‌یلندا" حاوی عصاره آلوئه‌ورا

بهترین کرم موبر صورت و بدن "بی‌یلندا" حاوی عصاره آلوئه‌ورا

بهترین کرم موبر صورت حاوی آلوئه‌ورا از برند "بی‌یلندا" با نام کامل Bielenda Aleo Vera Hair Removal Cream که به سرعت موهای زائد را از بین می‌برد و و آبرسان پوست و ضد حساسیت است. این محصول حاوی عصاره آلوئه‌ورا و گیاهان طبیعی، مواد معدنی و ویتامین است که حتی برای موهای ضخیم و کوتاه نیز دشمن بزرگی به شمار می‌رود.

بهترین کرم موبر صورت از برند "بی‌یلندا" حاوی عصاره زیتون سیاه

بهترین کرم موبر صورت "بی‌یلندا" حاوی عصاره زیتون سیاه

بهترین کرم موبر صورت حاوی عصاره زیتون با نام کامل Bielenda Black Olive Hair Removal Cream ساخت کشور لهستان که با عصاره گیاهان طبیعی غنی شده و به خوبی موهای زاید را از بین می‌برد. در ضمن، باعث التهاب و قرمزی پوست نیز نمی‌شود و مناسب پوست‌های خشک فرموله شده است.

بیشتر بخوانید: "شیوه‌های فوری و سریع درمان جوشهای زیر پوستی صورت برای عروس"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس