Yasaman

فوت و فن‌های لاغر کردن شکم و پهلو که جایی ندیدی!

لاغر کردن شکم و پهلو با این حقه‌ها که جایی نخوانده‌ای

لاغر کردن شکم و پهلو از پروژه‌هایی است که انجام آن چالش‌ها و دشواری‌های زیادی دارد. اگر تو هم درگیر لاغر کردن شکم و پهلو هستی ولی تأثیرات تلاش‌های خود را مشاهده نمی‌کنی، ناامید نشو! امروز، "یاسمن" حقه‌های کاربردی برای لاغر کردن شکم و پهلو را به تو معرفی می‌کند که تا به حال نخوانده‌ای. با به کار بستن این حقه‌ها برای لاغر کردن شکم و پهلو به اندام رؤیایی خودت برس!

از شکست نترس!

اگر یک رژیم غذایی لاغر کردن شکم و پهلو را داری، از روزی که بیشتر غذا بخوری نترس! داشتن روزهای تقلب در هر رژیم غذایی طبیعی است. به خاطر داشته باش که تغییر رویه زندگی، کاری نیست که بتوان در عرض مدت کوتاهی به آن رسید. باید تلاش خود را بکنی و روزهایی که خسته می‌شوی را هم قبول داشته باشی.

بیشتر بخوانید: "چرا نمی‌توان از غذا خوردن دست کشید؟"

قانون ۲ را رعایت کن!

برای لاغر کردن شکم و پهلو سعی کن همیشه دو نوع خوراکی در بشقاب تو باشد: گوشت و مخلفات، ماهی و سبزیجات، برنج و گوشت و دیگر ترکیبات مورد علاقه خودت. این ترتیب ساده تو را به روش تغذیه سالم و متعادل‌تری عادت می‌دهد.

آثار "جرم" را دور نریز!

افرادی که به سرعت آثار پرخوری خودشان را از بین می‌برند، همیشه بیشتر غذا می‌خورند! در واقع، این یکی از تکنیک‌های مورد استفاده توسط گارسون‌های رستوران است تا متوجه نشوی چه میزان غذا میل می‌کنی. بهتر است همیشه هنگام غذا خوردن، اضافه‌های غذای خود را جلوی چشم نگه داری تا متوجه میزان غذای مصرفی بشوی.

غذا را به خوبی بجو!

تحقیقات نشان داده‌اند جویدن هر لقمه غذا برای حداقل ۳۲ مرتبه، موجب می‌شود تمامی غده‌های چشایی طعم غذا را حس کنند. با این کار، اشتهای تو به میزان زیادی کاهش یافته و سریع‌تر احساس سیری خواهی کرد.

"با مصرف این خوراکی‌ها بدن سالم‌تری داشته باش!" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

آیا می‌دانی هر خوراکی با چه ترکیبی بیشترین خواص را دارد؟
سلامتی

آیا می‌دانی هر خوراکی با چه ترکیبی بیشترین خواص را دارد؟