Yasaman

ایده‌های جذاب برای قرارهای عاشقانه خاص و به یادماندنی!

معرفی ایده‌های جذاب برای قرارهای عاشقانه خاص و به یادماندنی!

اگر از رفتن به رستوران، کافه، سینما یا هر جای تکراری دیگری خسته شده‌ای و به دنبال یک ایده جذاب و به یادماندنی برای قرارهای عاشقانه می‌گردی، این مطلب را بخوان. در ادامه این مطلب، "یاسمن" ایده‌های جذاب برای قرارهای عاشقانه خاص و به یادماندنی را معرفی می‌کند. با انجام این کارها می‌توانی قرارهای عاشقانه خود را هیجان‌انگیز و جذاب بکنی.

۱. به موزه بروید و چیزهای غیرمنتظره ببینید!

بازدید از موزه ایده بسیار جذابی است. برای این کار تنها کافی است تا سوار تاکسی بشوید و جلوی موزه پیاده شوید. در موزه می‌توانید ساعت‌ها قدم بزنید و از وسایل جذابی بازدید کنید. این ایده به خصوص برای هوای سرد مناسب است.

۲. به سفر کوتاهی بروید!

مقصدی نزدیک به خانه، مثلاً با فاصله یک ساعت، انتخاب کنید و سوار ماشین شده و به آن سمت رانندگی کنید. می‌توانید به بازدید از یک اثر تاریخی در نزدیکی شهر خود بروید یا حتی از بازار شهر دیگری خرید کنید.

بیشتر بخوانید: "با ایده‌های جذاب عاشقانه برای زوج‌ها آشنا شو!"

۳. در یک مکان مشهور قرار بگذارید!

این مکان مشهور می‌تواند برج میلاد تهران، مقبره حافظ شیراز، ساحل بندرعباس یا هر جای دیگری باشد که معمولاً به آنجا سر نمی‌زنید. در این مکان‌ها قرار گذاشته و یک لیوان چایی بنوشید.

۴. پیتزای خانگی درست کنید!

پیتزا یکی از انعطاف‌پذیرترین غذاها است که می‌توانی انواع و اقسام مواد را در آن به کار ببری. می‌توانید قرار بگذارید که هر کدام چند ماده متفاوت برای پیتزا تهیه کرده و با هم پیتزاهای خوشمزه درست کنید.

۵. اولین قرارتان را بازسازی کنید!

اگر به کافه خاصی رفتید و غذای خاصی خوردید، اگر پس از آن در پارکی قدم زدید و یک نوشیدنی میل کردید، فرقی نمی‌کند، می‌توانید قرار بگذارید تا قرار اول را بازسازی کنید. با این کار هیجان قرار اول برایتان تداعی شده و خاطرات مشترکتان هم مرور می‌شود.

۶. تور پیاده‌روی راه بیندازید!

همدیگر را به محله قدیمی خودتان ببرید و خانه،‌ مدرسه و تمام خاطرات کودکی خودتان را به همدیگر نشان بدهید.

"چه چیزهایی تعیین کننده عمر طولانی یک رابطه هستند؟ نظر روانشناسان را بخوان!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن