Yasaman

می‌دانی چه گیاهان خانگی خشک نمی‌شوند؟

زامیفولیا (جواهر زنگبار)

عکس زامیفولیا (جواهر زنگبار) title

این گیاه سبز مقاوم که از آفریقا آمده، از گیاهانی است که می‌تواند مدت‌های زیادی بدون آب زندگی کنند. این گیاه حتی در محیط سربسته هم می‌تواند تا ۳۰ سانتیمتر رشد کند.

دیفنباخیا

گیاه دیفنباخیا title

این گیاه زیبا را کنار پرده بگذار تا از برگ‌های جدید آن در مقابل نور خورشید محافظت کنی. این گیاه برای سایه فوق‌العاده است.

بگونیا

عکس بگونیا title

این گل‌های زیبا و براق هر از گاهی به آب نیاز دارند و حتی در زمستان نیاز کمتری به آب پیدا می‌کنند. همچنین این گل‌ها با رنگ‌ها و مدل‌های مختلف رشد می‌کند.

سانسوریا (زبان مادر شوهر)

گیاه سانسوریا (زبان مادر شوهر) title

گیاه سانسوریا از مقاوم‌ترین گیاهان خانگی است که خشک نمی‌شود. این گیاه نیاز به مراقبت زیادی نداشته و می‌توانی نگران آبیاری آن نباشی. این گیاه می‌تواند چند هفته بدون آب سپری کند.

پیچک

گیاه پیچک title

می‌توانی این گیاه جذاب را روی طاقچه بگذاری یا آنها را از ارتفاع آویزان کنی تا اجازه بدهی خانه تو را تسخیر کنند.

گیاه عنکبوتی

عکس گیاه عنکبوتی title

این گیاه که با سرعت زیادی رشد می‌کند، نسخه‌های کوچکی از خود تولید کرده که می‌توانی آنها را در گلدان‌های جدید بکاری تا فضای خانه تو را حاطه کنند.

برگ قاشقی

گیاه برگ قاشقی title

گیاه برگ قاشقی می‌تواند تا ۳۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر رشد کند، بنابراین هنگام خرید گلدان خود، به این موضوع توجه کن. این گیاه زیبا و جذاب می‌تواند هوا را تصفیه کند.

آلوئه‌ورا

عکس آلوئه‌ورا title

این گیاه نیلوفری زیبا روی میز تحریر تو معجزه می‌کند، حتی می‌توانی آن را روی میز پذیرایی خود بگذاری. این گیاه جذاب به نور غیرمستقیم و هر هفته یک حمام نیاز دارد.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن