Yasaman

برای روز عروسی خودت،‌ از این ایده‌های رنگ موی شرابی استفاده کن!

رنگ موی شرابی با شینیون زیبا و ساده

اگر دوست داری برای روز عروسی، موهای خودت را به یک رنگ جذاب دربیاوری، پیشنهاد "یاسمن" را از دست نده! امروز قصد داریم تا با نشان دادن عروس‌هایی با رنگ موی شرابی و زیبا،‌ یک ایده جذاب و خاص به تو بدهیم. با هر مدل مویی که داری، دیدن این تصاویر عروس با رنگ موی شرابی زیبا و جذاب، می‌تواند الهام‌بخش تو در انتخاب رنگ و مدل موی روز عروسی خودت باشد. در ادامه این تصاویر عروس با رنگ موی شرابی را تماشا کن و مدل مورد علاقه خودت را انتخاب کن!

رنگ موی شرابی با شینیون

این عروس جذاب توانسته با یک شینیون ساده،‌ رنگ موی شرابی جذاب خودش را بیشتر به رخ بکشد. اگر تو هم دوست داری یک عروس ساده و باوقار باشی، رنگ موی شرابی خودت را به این صورت به نمایش بگذار!

رنگ موی شرابی با موهای کوتاه پسرانه و تاج گل

رنگ موی شرابی با موهای کوتاه پسرانه

اگر دوست داری یک عروس خیلی خاص و کاملاً متفاوت و ساختارشکن باشی، این مدل مخصوص تو است! موهای کوتاه و جذاب خودت را به رنگ موی شرابی مزین کرده و کار را با یک تاج گل طبیعی و جذاب به اتمام برسان!

بیشتر بخوانید: "نکته‌های کاربردی زیبایی برای عروس‌هایی با رنگ موی مسی"

رنگ موی شرابی با هایلایت‌های صورتی برای موهای پرپشت

رنگ موی شرابی با هایلایت‌های صورتی

این عروس زیبا با ایجاد هایلایت‌های صورتی روی رنگ موی شرابی خودش، خیلی متفاوت و جذاب به نظر می‌رسد. می‌توانی با الهام گرفتن از این عروس، موهای پرپشت و جذاب خودت را به رنگ جذاب شرابی و صورتی دربیاوری.

رنگ موی شرابی با موی کوتاه کلاسیک و زیبا

رنگ موی شرابی با موی کوتاه کلاسیک

این مدل موی جذاب و کوتاه، از مدل‌های کلاسیک است که در دهه‌‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی میان خانم‌ها متداول بود. اگر تو هم دوست داشتی که در گذشته به دنیا آمده بودی، این مدل موی جذاب را به رنگ شرابی مزین کن و زیبایی منحصر به فردی داشته باش!

"زیباترین مدل موی عروس با بافت به همراه شیک‌ترین اکسسوری‌های مو" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس