Yasaman

با این ایده‌های استایل موی زنانه کوتاه، جذاب و امروزی باش!

ایده‌های استایل موی زنانه کوتاه برای تو
title

ایده‌های استایل موی زنانه کوتاه

ایده‌های استایل موی زنانه کوتاه را اینجا ببین!

استایل موی زنانه مانند شینیون جذاب
title

استایل موی زنانه مانند شینیون

این استایل موی زنانه کوتاه که در آن، مانند شینیون موها را به داخل می‌برند، ایده جذابی است. تنها کاری که برای استایل موهای خودت باید انجام دهی این است که آنها را با گیره مویی روی سر خودت محکم کنی.

استایل موی زنانه با فوکل برای تو
title

استایل موی زنانه با فوکل

این استایل موی زنانه قدیمی را می‌توانی در چند مرحله ساده برای خودت اجرا کنی. جلوی موهای خودت را به عقب شانه کن و کمی آن را پوش بده. فوکل خودت را با گیره مویی محکم کن.

استایل موی زنانه با جزئیات برای تو
title

استایل موی زنانه با جزئیات

حتی اگر موهای خیلی کوتاه هم داری، می‌توانی آن را به این روش جذاب درست کنی. برای استایل موی زنانه بسیار کوتاه خودت، می‌توانی برخی از دسته‌های موهای خودت را با بابلیس فر کنی تا کمی جزئیات و بافت به آن اضافه شود.

استایل موی زنانه با دم اسبی برای تو
title

استایل موی زنانه با دم اسبی

اگر دوست داری سبک استایل موی زنانه تو خیلی رسمی نباشد، می‌توانی موهای خودت را به سه بخش تقسیم کنی که یک دم اسبی در وسط باشد، سپس دو بخش دیگر را به هم گره بزن و انتهای موهای آن را با گیره روی سر خودت محکم کن.

استایل موی زنانه فرانسوی برای تو
title

استایل موی زنانه فرانسوی

درست کردن این مدل استایل موی زنانه کوتاه، در نگاه اول دشوار به نظر می‌رسد، اما اگر موهای خودت را ابتدا در یک سمت با گیره جمع کنی و سپس سمت دیگر را روی آن بیاوری و گیره بزنی، بسیار ساده و کاربردی است.

استایل موی زنانه با بافت هلندی برای تو
title

استایل موی زنانه با بافت هلندی

برای درست کردن این استایل موی زنانه جذاب با بافت هلندی، موهای خودت را در دو سمت سر بباف و انتهای آنها را با کش ببند. سپس دو انتهای بافت‌ها را با گیره مویی، زیر بافت‌ها محکم کن تا دیده نشوند.

شاید روش‌های استایل موی کوتاه زنانه چندان مورد توجه قرار نگیرند و خانم‌هایی که موهای کوتاه دارند، از آنها استفاده نکنند. از آنجایی که موهای کوتاه حجم و قد کمتری دارند، معمولاً استایل کردن آنها فراموش می‌شود. اگر موهای کوتاهی داری و از مدل‌های استایل موی زنانه تکراری خسته شده‌ای، این گالری را از دست نده!

بیشتر بخوانید: "مدل کوتاهی مو زنانه خودت را بر اساس شکل صورت انتخاب کن!"

در این گالری، انواع ایده‌های استایل موی زنانه کوتاه را به تو نشان می‌دهیم که هر کدام می‌تواند الهام‌بخش مدل‌های دیگر استایل موی زنانه کوتاه تو باشد. اگر مدل موی بافت دوست داری، یا می‌خواهی از مدل‌های پیچیده‌تر برای استایل موی زنانه کوتاه خودت استفاده کنی، ایده‌های جذاب این گالری به کمک تو خواهند آمد.

"آموزش مرحله به مرحله و ساده مدل کوتاه کردن مو در خانه" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟