Yasaman

انواع کانسیلر دور چشم از برند "دبورا"

انواع کانسیلر دور چشم از برند ایتالیایی "دبورا"

کانسیلر از لوازم آرایش صورت است که برای پوشاندن تیرگی و عیوب پوست اطراف چشم‌ها به کار می‌رود. برای استفاده از کانسیلر روی پوست دور چشم‌ها باید از برس کانسیلر مناسب یا انگشت خود استفاده کنی. کانسیلر را زیر چشم‌ها از گوشه داخلی تا گوشه خارجی بزن و آن را در این ناحیه به شکل مثلثی و با حرکات ضربه‌ای پخش کن. در صورت استفاده از برس آرایشی نیز آن را آرام و با ملایمت روی پوست بکش تا کانسیلر بهتر پخش شود.

ما امروز قصد داریم انواع کانسیلر دور چشم را از برند "دبورا" Deborah به تو معرفی کنیم تا با آن‌ها آرایش صورت و چشمان خود را کامل و بی‌نقص کنی. با مطالعه ویژگی‌های هر یک از این کانسیلرها، می‌توانی مناسب‌ترین نوع را برای خود انتخاب کنی و هر مشکلی از جمله تیرگی یا چروک دور چشم‌ها را به کمک آن برطرف کنی.

در ادامه، ویژگی‌ها و خصوصیات انواع کانسیلر دور چشم را از برند ایتالیایی "دبورا" بخوان.

"معرفی کانسیلر خوب برای انواع پوست‌ها" را اینجا بخوانید.

انواع کانسیلر دور چشم "دبورا": کانسیلر ضد چروک Age Reset با SPF 20

انواع کانسیلر دور چشم "دبورا": کانسیلر ضد چروک مدل Age Reset با SPF 20

کانسیلر Deborah Age Reset Concealer SPF20 ساخت کشور ایتالیا است. این محصول، تیرگی و پف دور چشم‌ها را درمان می‌کند و باعث جوانی و شادابی آن می‌شود. همچنین، مواد مغذی موجود در آن، لکه‌های پوست این ناحیه را از بین می‌برد. ویژگی‌های این کانسیلر "دبورا"، ضد چروک بودن، شاداب کردن پوست و از بین بردن پف و سیاهی دور چشم‌ها با SPF 20 است.

انواع کانسیلر دور چشم "دبورا": کانسیلر Radiance Creator

انواع کانسیلر دور چشم "دبورا": کانسیلر مدل Radiance Creator

کانسیلر Deborah Radiance Creator پوست اطراف چشم‌ها را صاف و شفاف می‌کند و برس بسیار مناسبی برای پخش این محصول روی پوست دارد. خصوصیات این محصول پوشانندگی تیرگی دور چشم‌ها، روشن‌کنندگی پوست، پوشانندگی عیوب پوست و شفاف و صاف‌کننده پوست دور چشم‌ها است.

انواع کانسیلر دور چشم "دبورا": کانسیلر Dress Me Perfect

انواع کانسیلر دور چشم "دبورا": کانسیلر مدل Dress Me Perfect

کانسیلر Deborah Dress Me Perfect با رنگ هلویی و ماندگاری ۲۴ ساعته، قابلیت هماهنگی با انواع رنگ پوست‌ها را دارد و به طور طبیعی، تمام لکه‌های تیره و ناهمواری‌های پوست دور چشم را از بین می‌برد. در ضمن، این محصول پوشاننده کامل عیوب پوستی و پوشاننده سیاهی زیر چشم‌ها است.

بیشتر بخوانید: "کانسیلر چیست و آیا حتماً باید آن را در کیف لوازم آرایش خود داشت؟"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد