Yasaman

انواع مداد ابرو برای آرایشی زیبا و جذاب

از انواع مداد ابرو کدام را انتخاب کنم؟

همانگونه که می‌دانی آرایش حرفه‌ای کار سختی است ولی انتخاب مداد درست می‌تواند به سرعت و راحتی کار در آرایش ابرو کمک فراوانی کند. "یاسمن" تو را در انتخاب مداد ابروی مناسب راهنمایی می‌کند.

بیشتر بخوانید: "بهترین مارک مداد ابرو برای حالت دادن و پر کردن ابروهای خالی"

انواع مداد ابرو و مداد نوک تیز معمولی

مداد معمولی نوک تیز با یک برس در انتهای آن

این مداد برای کشیدن کادر اولیه ابرو بسیار مناسب است. به دلیل نازک بودن آن، خط بالا و پایین ابرو را بهتر مشخص می‌کند و در عین حال ابرو را کثیف نکرده و آرایش را به هم نمی‌ریزد. پس بهتر است از این نوع مداد ابرو برای طرح اولیه استفاده کنی. البته در صورتی که این تنها مدادی است که داری، از برس انتهای آن برای پخش کردن رنگ مداد روی ابرو و یک دست کردن آن استفاده کن.

انواع مداد ابرو با نوک پهن مستطیلی

مداد ابرو با نوک پهن مستطیلی مدادهای پهن برای پر کردن مساحت ابرو بسیار مناسب هستند. پس از این‌که خط ابتدایی ابرو را کشیدی و کادر ابرو را کاملاً مشخص کردی، می‌توانی برای پرکردن و یک‌دست کردن ابرو از این نوع مداد استفاده کنی. البته از این مداد می‌شود به تنهایی برای آرایش ابرو نیز استفاده کرد، ولی سعی کن با دقت این کار را انجام دهی.

انواع مداد ابرو و مداد ماژیکی

مداد ماژیکی ابرو

اصولاً مدادهای ماژیکی ماندگاری طولانی دارند و پاک کردن آنها کار ساده‌ای نیست. بنابراین خیلی مهم است که برای استفاده از این مدادها در کار آرایش ابرو، قبلاً مهارت زیادی به دست آورده باشی.

"بهترین مارک مداد چشم از برندهای جهانی" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها