Yasaman

مدل موی زیبا برای عروسی به روش شینیون

مدل موی زیبا برای عروسی به سبک شینیون: شینیون حلقه‌ای موها با تزئین شکوفه

می‌توان گفت که شینیون همیشه جزو سبک‌های پرطرفدار مو برای عروس خانم‌ها بوده است و بسیاری از خانم‌ها دوست دارند موهایشان را برای مراسم عروسی، شینیون کنند که البته ترفندهایی مانند استفاده از موی اضافه و اکستنشن، کار آن‌ها را بسیار ساده کرده است. بنابراین، اگر موهای پرپشت و بلندی نداری، باز هم می‌توانی از این سبک جذاب برای مدل دادن به موهایت استفاده کنی.

"یاسمن" چند مدل موی زیبا برای عروسی را به روش شینیون که مورد علاقه خودش است، در اینجا برای خانم‌های خوش‌سلیقه و صاحب‌سبک در نظر گرفته است. دیدن آن‌ها شاید تغییری بزرگ را در استایل روز عروسی تو ایجاد کند! شینیون حلقه‌ای موها با تزئین شکوفه مدلی که در تصویر بالا می‌بینی، شینیون منحصر به فردی است که با حلقه‌های گرد مو درست شده و با اکسسوری‌هایی به شکل شکوفه‌های سفید تزئین شده است.

"مدل‌هایی برای موی باز عروس و نشان دادن زیبایی طبیعی موهای بلند" را اینجا بخوانید.

مدل موی زیبا برای عروسی به سبک شینیون: شینیون تک گره‌ای پایین سر با اکسسوری

شینیون تک گره‌ای پایین سر با اکسسوری شینیونی مرتب برای موها که گره‌ای در پشت سر دارد و با دسته‌ای صاف از موهای لخت که دور گره پیچیده و اکسسوری کنار سر، زیباتر شده است.

مدل موی زیبا برای عروسی به سبک شینیون: شینیون گل با اکسسوری شکوفه سفید و مروارید

شینیون گل با اکسسوری شکوفه سفید و مروارید مدلی خاص و منحصر به فرد که زیبایی‌اش را مدیون دست‌های ماهر آرایشگر برای ساختن این گل‌های زیبای ظریف است! وسط هر گل، دانه‌ای مروارید قرار گرفته و اکسسوری‌های شکوفه، تکمیل‌کننده کار است.

مدل موی زیبا برای عروسی به سبک شینیون: شینیون با گره کناره سر

شینیون با گره کناره سر زیبایی تک گره این مدل شینیون در پایین و کناره سر با استفاده از شکوفه‌های سفید و ظریف، نمایان‌تر شده است. بیشتر بخوانید: "مدل‌های جدید شینیون عروس با تور و سبک‌های متنوع آن"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس