Yasaman

"جی جی" حدید دلیل لاغری بیش از حد اندامش را اعلام کرد

اعلام دلیل لاغری بیش از حد جی جی حدید

"جی جی حدید" سوپر مدل جذابی که این روزها همه جا دیده می‌شود، در رشته توئیتی دلیل لاغری بیش از حد اندام خود را معرفی کرد. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا با جزئیات این خبر آشنا بشوی.

"جی جی حدید" که این روزها لباس تمام برندهای مشهور و لوکس دنیای مد را به تن می‌کند، در رشته توئیتی دلیل لاغری بیش از حد اندام خود را بیان کرد. وی که اولین بار نیست که به خاطر وزن و اندامش مورد قضاوت و نقادی‌های افراد متفاوت قرار می‌گیرد،‌ روز گذشته در رشته توئیتی بالاخره دلیل لاغری اندام خود را توضیح داد.

بیشتر بخوانید: "عکس فرزند کایلی جنر رکورد اینستاگرم را شکاند!"

"جی جی" در چندین توئیت و با لحنی کاملاً‌ جدی توضیح داد که به بیماری "تیروئیدیت هاشیموتو" مبتلا است. این بیماری یک نوع بیماری خودایمنی بوده که در آن بدن، غده تیروئید را نشانه می‌رود. تأثیر آنتی‌بادی‌ها بر این غده موجب التهاب و ورم مزمن آن می‌شود.

او که اکنون مشغول اجرا کردن هفته مد نیویورک است، اعلام کرد که هیچ وقت اینقدر احساس سلامت نداشته و صحبت‌های منتقدان تأثیری روی روحیه‌اش ندارد.

او در بخشی از رشته توئیت خود چنین نوشت:

به افرادی که برای تغییرات بدنم در طول سال‌ها مرا مورد قضاوت قرار داده‌اند، باید بگویم که زمانی که در ۱۷ سالگی کارم را به عنوان مدل آغاز کردم، هنوز بیماریم تشخیص داده نشده بود. افرادی که در آن دوران بدن من را بسیار درشت‌تر از چیزی می‌دانستند که بتواند در دنیای مد دوام بیاورد، در واقع داشتند التهاب و جمع شدن آب در بدنم را می‌دیدند.

"جی جی" در نهایت اعلام کرد این آخرین باری است که درباره ظاهر بدنش اظهار نظر می‌کند.

"افتتاح اولین فروشگاه کاملاً اتوماتیک Amazon در سیاتل آمریکا!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن