Yasaman

آموزش کانتورینگ صورت برای صورت‌های مربعی شکل

آموزش کانتورینگ صورت تصویری برای صورت‌هایی به شکل مربع

اگر می‌خواهی بدانی صورت تو به شکل مربعی است یا نه، راه ساده‌ای برای این کار وجود دارد: روبه‌روی آینه بایست. اگر عرض صورت تو در قسمت پیشانی از محل رویش موها با عرض صورت در قسمت فک برابر است، تو دارای صورت مربعی شکل هستی.

برای این که بتوانی آرایش کامل‌تری داشته باشی و اسرار و نکته‌های زیباتر به نظر رسیدن را در هنگام آرایش صورت خود بدانی، ما در اینجا آموزش کانتورینگ صورت تصویری را برای صورت‌های مربع شکل آورده‌ایم. این نکات را بخوان و کار آرایش خود را کامل کن.

"آموزش كانتورينگ صورت كشيده به زبان ساده" را اینجا بخوانید.

آموزش کانتورینگ صورت به همراه شکل برای صورت‌های مربع شکل

روش کانتورینگ صورت‌های مربعی:

در آموزش کانتورینگ صورت مربعی ابتدا باید بدانی که چطور پهنای دو قسمت از صورت خود را در ناحیه پیشانی و فک، کمتر نشان دهی. برای این منظور، کرم کانتورینگ دو درجه تیره‌تر از پوست خود را در دو طرف پیشانی و در محل رویش موها، دو طرف صورت زیر استخوان گونه از کنار گوش‌ها و دو طرف خط استخوان فک خود بمال. همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینی، این‌ها مناطق کانتورینگ هستند.

حالا نوبت مناطق های‌لایت صورت می‌رسد. برای این کار، کرم کانتورینگ های‌لایت را با رنگی دو یا سه درجه روشن‌تر از رنگ پوست خود در مناطقی که در تصویر بالا مشخص شده است، یعنی در ناحیه وسط پیشانی، گوشه بیرونی چشم‌ها از زیر ابرو تا کنار بینی و وسط چانه بمال.

پس از پایان یافتن این مراحل، می‌توانی با استفاده از برس یا به کمک دست، خطوط احتمالی کرم پودر روی پوست را در مرز بین نقاط تیره و روشن محو کنی. سپس، آرایش صورت و چشمان خود را مانند همیشه انجام بده و زیبایی خود را در آینه نسبت به پیش از زمان کانتورینگ محک بزن!

بیشتر بخوانید: "کانتورینگ صورت گرد با توجه به اصول زیبایی و تشخیص مناطقی که باید های‌لایت یا تیره شوند"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد