Yasaman

آموزش یک مدل آرایش عروس جدید ایرانی با به‌روزترین رنگ‌ها

راهنمای مدل آرایش عروس جدید ایرانی با به‌روزترین رنگ‌ها

آرایش عروس رمز و رازهایی دارد که ما تاکنون به بعضی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم؛ ولی امروز قصد داریم یک مدل آرایش عروس جدید ایرانی را به تو آموزش دهیم که ساده و بسیار شیک و مناسب همه صورت‌ها است. اگر دوست داری آرایش عروس خود را در خانه انجام دهی، این راهنما کمک زیادی به تو می‌کند.

آموزش مرحله به مرحله این مدل آرایش عروس جدید ایرانی را در ادامه بخوان و به ریزه‌کاری‌هایی که اشاره می‌کنیم، دقت کن تا آرایش زیبا و کاملی داشته باشی.

مرحله ۱: برای این که نگاه تو شاداب‌تر به نظر برسد، از سایه چشم روشن زیر پلک‌ها استفاده کن. برای خنثی و اصلاح کردن رنگ تیره این ناحیه می‌توانی از تونالیته‌های صورتی، صدفی، نقره‌ای یا بژ استفاده کنی.

"مهم‌ترین نکته‌های پیش از انتخاب آرایش عروس که باید بدانی!" را اینجا بخوانید.

مرحله ۲: کرم پودر پایه مناسبی را برای پوشاندن قرمزی، لک و ناهمواری‌های پوست انتخاب کن تا پوست تو در نهایت، ظاهری بی‌عیب و نقص پیدا کند.

مرحله ۳: برای این که دوام آرایش صورت تو بیشتر شود و پوستت بیش از حد براق به نظر نرسد، از پنکیک روی کرم پودر استفاده کن.

مرحله ۴: اگر لباس عروس تو یقه بازی دارد، گردن و سینه خود را با کرم پودری به رنگ برنزه روشن بپوشان. دقت کن که گوش‌ها و پشت گردن خود را فراموش نکنی.

مرحله ۵: رژ گونه‌ای با رنگ طبیعی را روی برجستگی گونه‌های خود بزن و به طرف خط رویش موها برو. همان طور که به طرف پایین صورت می‌روی، رنگ را ملایم و ملایم‌تر کن. حالا کمی سایه براق و روشن را روی خط بالای گونه‌ها بزن.

مرحله ۶: با استفاده از سایه چشم‌هایی با رنگ‌های سرد، چشم‌های خود را مشخص کن. سعی کن از رنگ‌های اصلی استفاده نکنی و بخش‌های تیره را هم از یاد نبری. با تعریف یک چهارچوب طبیعی برای چشم‌ها، می‌توانی عکس‌های خود را زیباتر کنی. استفاده از سایه یا مداد ابرو برای پر کردن ابروها هم می‌تواند در این زمینه به تو کمک کند.

مرحله ۷: برای برجسته کردن چشم‌ها از خط چشم و ریمل مشکی استفاده کن. رنگ مشکی برای همه تونالیته‌های پوست مناسب است.

مرحله ۸: برای لب‌ها از رنگ‌های روشن مانند صورتی، رزگلد و آلویی استفاده کن. به کار بردن رژهایی با رنگ‌های خنثی باعث می‌شود در عکس‌ها رنگ‌پریده به نظر برسی.

با کمک این آموزش مرحله به مرحله، یک مدل آرایش عروس جدید ایرانی را یاد می‌گیری که در عین سادگی، شیک، جذاب و گیرا است.

بیشتر بخوانید: "گالری زیباترین عکس آرایش صورت عروس با جدیدترین ترفندهای سال ۲۰۱۷"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس