Yasaman

آموزش مدل مو شینیون برای موهای نیمه بلند و بلند

آموزش مدل مو شینیون با تک گره و پیچیدن موهای کنار سر مناسب موهای نیمه بلند و بلند

بیشتر خانم‌ها مدل شینیون را برای موها دوست دارند؛ به خصوص اگر موهای بلند یا نیمه بلند داشته باشند که کار شینیون را ساده و امکان اجرای مدل‌های موی متنوع را فراهم می‌کند. اما اگر برای هر بار شینیون کردن موها لازم باشد به آرایشگاه بروی، کارت کمی سخت می‌شود!

برای همین، امروز "یاسمن" تصمیم گرفته است مدل مو شینیون مناسب موهای نیمه بلند و بلند را با استفاده از تک گره و پیچیدن موهای کنار سر به تو یاد بدهد. پس از خواندن این مطلب، در اجرای این مدل شینیون زیبا، ساده و شیک، استاد خواهی شد!

"آموزش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور" را اینجا بخوانید.

آموزش مدل مو شینیون با تک گره و پیچیدن موهای کنار سر

آموزش مدل مو شینیون با تک گره: ۱. ابتدا موها را شانه بزن و دو رشته نسبتاً ضخیم از آن‌ها را همان طور که در تصویر می‌بینی، از دو طرف سر جدا کن. حالا با استفاده از کشی ساده و مشکی، بقیه موها را در پشت سر ببند.

۲. موها را از وسط دم اسبی به دو نیم کن. گره را کمی شل کن و انتهای موها را از وسط موها به سمت داخل بپیچان. دنباله موها را از زیر این قسمت بیرون بیاور و موهای دو طرف آن را مرتب کن.

۳. انتهای موها را در بالا و بین موها جمع کن و طوری که دیده نشود، سنجاق بزن. گره موها را در پشت سر مرتب کن.

۴. حالا موهای کنار سر در سمت چپ را بپیچ و آن را بالای گره شینیون در پشت سر بیاور. با استفاده از سنجاق سر ساده مشکی، انتهای پیچیده موها را در سمت راست گره محکم کن.

۵. این کار را با رشته کنار سر در سمت راست نیز انجام بده.

۶. به همین سادگی، شینیون شیک و زیبای تو آماده است!

بیشتر بخوانید: "آموزش بافت مو ساده برای موهای بلند یا کوتاه"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟